Alternatif Site Adreslerimiz:

Ofis Dizayn Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günlük hayatının büyük bir bölümünü ofiste geçirenlerdenseniz, o zaman çalıştığınız ortamın dekorasyonu da önem kazanıyor. Ofisinin dekorasyonu güzel ve şık olduğu kadar, aynı zamanda kullanışlı da olmalı. Ofisinizi doğru şekilde, doğru mobilya ve ürünlerle dizayn ederek, çok daha kullanışlı ve göze hitap eden bir ofise sahip olabilirsiniz. Deri koltuklar, kullanışlı masalar ve kalabalık görüntüyü engelleyecek ofis dolapları ile fazladan gizleme seçeneği sağlayabilirsiniz. Ofiste her ne kadar ayakkabı ile dolaşıyor olsanız da, yerde duracak şık bir halı, ofisinizin havasını değiştirecek.

ofis örnekleri

Şık aksesuarlar, lambader gibi farklı seçenekler ile tamamlayacağınız ofis dekorasyonunuzu yaratmak için, ofis dizayn örneklerinden ilham alabilirsiniz. Genellikle kahverengi ve koyu renklerin hakim olduğu şık ofislerde, son yıllarda canlı renkler de tercih ediliyor. Siyah ve kırmızı kombinasyonu ya da lacivert ve yeşil kombinasyonu, ofis duvarları, ofis mobilyaları, halılar ve koltuk, sandalye gibi ürünlerde kullanabileceğiniz renklerden. Daha sade ve Amerikanvari bir tarz yaratmak için, ofis renklerinde tercihinizi beyazdan yana kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yerde beyaz bir halı ve bembeyaz mobilyalar, son dönemde ofis dizayn örnekleri arasında bulabileceğiniz detaylardan. Ofis dekorasyonunda, renkler kadar seçtiğiniz mobilya ürünleri de önemli. Özellikle çok büyük bir ofisiniz varsa, size yerden tasarruf sağlayacak mobilyaları tercih etmelisiniz. Masa ve dolap seçiminde yapacağınız doğru tercihler, mekanın daha geniş görünmesini ve ofisinizi daha kullanışlı bir şekilde kullanmanızı sağlayacak.

Ofis dizayn örnekleri

yenilikçi modern ofis dizaynları

ofis dizayn

ofis dizaynları

ofis dizayn örnekleri

google ofis dizayn

verim arttıracak ofis dizayn örnekleri

kaydıraklı ofis dizayn örnekleri

modern ofis dizayn örnekleri

ofis dizayn örnekleri

ofis dizayn resimleri

beyaz ofis tasarımları

beyaz ofis dizayn örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ofis Dizayn Örnekleri