Alternatif Site Adreslerimiz:

Kütük Ev Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hem yazlık hem de kış tatilleri için tercih ettiğiniz evlerde kullanabileceğiniz kütük ev modelleri, hem yurtdışında hem de yurtiçinde tercih edilen bir tasarım oluyor. Yazlık tatil beldelerinde sıkça karşılaştığımız kütük evler, özellikle İsveç kütük ev modelleri olarak bilinen tasarımları ile ön plana çıkıyor. Yazları tatil yapmak için arsanıza büyük bir ev inşa etmek yerine, hazır olarak satın alabileceğiniz, kullanışlı ve rahat kütük evleri tercih edebilirsiniz.

Hava geçirmezlik özelliği sayesinde bu evlerde yazın serin ,kışın ise daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Kullanışlı olması yönüyle sıkça tercih edilen kütük ev modelleri, kahverengi tonlarında renk seçenekleri ile sıkça kullanılıyor. Çocuklu aileler ya da yeni evli çiftlerin de tercih ettikleri kütük evler, rahat kullanımının yanı sıra, şık görüntüsü ile de tercih ediliyor. Hazır olan modellerinin yanı sıra, kendiniz tasarladığınız modelin inşası ise yaklaşık 2 ay içinde tamamlanarak teslim edilmektedir. Yıllarca kullanabileceğiniz, oldukça dayanıklı bir kütük ev tasarımı arıyorsanız, İsveç kütük ev modellerini de tercih edebilirsiniz.

kütük evler

Sponsorlu Bağlantılar

Doğru kullanıldığında bir asırdan uzun bir süre kullanılabilen kütük ev modelleri, İstanbul’a yakın tatil beldelerinde de sıkça karşılaştığımız bir model. Yazlık evlerde rahat bir kullanım ve kolay temizlik yapabilecek bir mekan yaratmak önemli. Kütük evler, hem küçük, hem sevimli hem de kullanışlı olduğu için, siz de yaz ve kış tatillerinizde kütük evleri tercih edebilirsiniz.

kütük ev

kütük evler

kütük ev resimleri

kütük ev modelleri

kütük ev modelleri

kütük ev örnekleri

kütük ev resimleri

kütük ev örnek modelleri

kütük ev modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Kütük Ev Modelleri