Alternatif Site Adreslerimiz:

Gizli Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Katlandığında duvar görünümüne sahip olan ya da duvara asılan, açılıp kapanır gizli yatak modelleri, özellikle küçük mekanlar için idealdir. Evinde ferah bir ortam yaratmak isteyenlerin de tercih edebileceği ve küçük bir yatak odanız varsa daha geniş bir alan yaratmak için kullanabileceğiniz duvara monteli açılır kapanır yatakların kullanımı oldukça pratik. Gündüzleri daha geniş bir mekan, geceleri ise rahat bir yatakta uyumak istiyorsanız, evinizde fazladan yer kaplayacak yataklar yerine bu gizli yatakları tercih edebilirsiniz. Dolap kapaklarını açıp yatağı çektiğinizde yatak odanızda kocaman bir yatağa sahip olabilirsiniz

açılır kapanır gizli yatak

Sabah uyandığınızda ise yine aynı şekilde yatağı geri iterek, dolabı kapattığınızda odada geniş bir alan açılacak. Bu tarz yataklar, evinde daha geniş bir alan yaratmak isteyenler ya da yatak odalarında, çocuk odalarında, ikiz odalarında ya da misafir odalarında fazladan yatağa sahip olmak isteyenler için idealdir. Küçük alanlarınızı daha rahat kullanabilmeniz için tasarlanan bu tarz gizli yatak modelleri, maliyeti çok yüksek olmayan, hem ekonomik hem de oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizi dekore ederken yer kazanmak istiyorsanız, siz de gizli, açılıp kapanır yatakları tercih edebilirsiniz. Bunu gizli bir dolap gibi düşünün. Raylı ya da sürgülü olarak tasarlanan, dekorasyonda farklı seçenekler sunan gizli yatak modelleri yeni evli çiftler ya da stüdyo daireye sahip olanlar için idealdir. Küçük, kutu gibi evinizi daha rahat bir şekilde kullanmak ve ferah bir mekan yaratmak istiyorsanız, siz de gizli yatakları tercih edebilirsiniz.

modern gizli yatak modelleri

gizli yataklar

genç odalarına gizli yatak

gizli yatak modelleri

gizli yatak

gizli yatak örnekleri

gizli yataklı ranza modelleri

dolap olan yatak modelleri

çocuk odaları için açılır kapanır gizli yatak

gizli yatak örnek modelleri

gizli yatak örnek modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Gizli Yatak Modelleri