Alternatif Site Adreslerimiz:

Pergole Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ahşap modelleri ile bahçeli ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan pergole modelleri, şık ve modern görüntüsü ile bahçe dekorasyonunda önemli bir detay. Yaz akşamlarında bahçede keyif yapmak için, ışıklarla aydınlattığınız pergolenin altında oturmak iyi bir fikir gibi görünüyor. Yazlık evinizin bahçesinde, gündüzleri fazla güneş oluyorsa, siz de pergole modellerini tercih ederek, kapının önünde oturma keyfini yarıda bırakmayın. Özellikle tatil beldelerinde, yazlık evlerde ve müstakil otel odalarında yer alan pergole modelleri, genellikle ahşap tasarımda tercih ediliyor.

Modern müstakil evlerde de yerini alan pergoleler, büyük bir kullanım rahatlığı sağlıyor. Üzeri kapalı olarak ya da boşluklu olarak tasarlanan bu modellerde fiyatlar 300 TL’den başlıyor. Kalitesi, tasarımı ve ürünün modeline göre fiyatlarda da artış görülüyor. Beyaz ve kahve tonlarında daha çok tercih edilen pergole modelleri, veranda dekorasyonunun da vazgeçilmez dekor ürünlerinden biri. Kapınızın önünde oturmanın keyfini yaz kış aralıksız çıkarmak için, siz de pergole ürünlerini tercih edebilirsiniz.

pergole modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Şu sıralar Bodrum, Antalya gibi tatil beldelerinde yer alan evlerin hemen hepsinde yer alan pergoleler, evinizin ihtiyacı ve sizin isteklerinize göre dilediğiniz ebatlarda ve renklerde tasarlanıyor. Bu tarz ürünleri, hazır olarak da satın alarak monte ettirebilirsiniz. Bahçe içinde kamelya olarak da kullanılan pergole modelleri, bahçenizde aileniz ve sevdiklerinizle oturma keyfi sunuyor. Bu tarz ürünleri, Bauhaus, Praktiker gibi yapı marketlerinde de bulabilirsiniz.

ahşap pergole modelleri

pergole

ahşap pergole

pergole tasarımları

pergole örnek modelleri

ahşap pergoleler

modern ahşap pergole modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Pergole Modelleri