Alternatif Site Adreslerimiz:

Açılır Kapanır Yatak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Küçük mekanlarda kullanmak için ideal bir yatak modeli olan açılır kapanır yataklar, çekyat ve koltuk modellerinde de tercih edilen bir tasarım. Özellikle sık misafir ağırlayan küçük evler için, misafir odası olmayan durumlarda bir kenara katlayıp kaldırabileceğiniz ve gerektiğinde açıp yatıya kalan misafirlere rahatlık sunabileceğiniz bu yataklar sayesinde, evinizde gereksiz yer kaplayan fazladan yataklar olmayacak.

Bu tarz yataklar, genç odaları ve çocuk odaları için de idealdir. Küçük bir çocuk odası için, gün boyu odada yer kaplayan büyük bir yatak yerine, bu katlanan yatakları tercih ederek, gündüz kapanan akşam açılan bu açılır kapanır yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz yatak modelleri, ikiz odaları için de idealdir. Çocuklarınızın odasında sadece bir yatak için yeterli alan varsa, o zaman ikinci yatak seçiminde katlanır yatakları ya da açılınca yatak olan çekyat ve koltukları tercih edebilirsiniz. Bu tarz çekyatlar, gündüz koltuk gece açılınca yatak olur ve altındaki saklama alanı sayesinde size fazladan depolama alanı seçeneği sunar.

Yazın yazlığa giderken de katlanır yataklara ihtiyacınız olacak. Hafta sonu gelecek misafirleriniz için, yazlığınızda açılır kapanır çekyat modellerine yer açın.

Sponsorlu Bağlantılar

Örnek olarak açılır kapanır yatak modelleri:

açılır kapanır ranza yatak modelleri

açılır kapanır yatak

açılır kapanır yatak modelleri

açılır kapanır yataklar

açılır kapanır yatak örnek modelleri

açılır kapanır yataklar

kapanır açılır yatak modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Açılır Kapanır Yatak Modelleri