Alternatif Site Adreslerimiz:

Ahşap Ev Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kışlık mekanlarda, dağlık alanlarda ya da köyde bir ev yaptırmak istiyorsanız, o zaman size önerimiz ahşap ev modelleri olacak. Genellikle bir adet salon içinde mutfak ve bir adet de yatak odası şeklinde tasarlanan ve yazlık, tatil yerleri için de ideal bir seçenek olan ahşap evleri kendiniz yaptırabilir ya da hazır olarak da satın alabilirsiniz. Yazlık bir tatil beldede arsanız varsa, tonlarca para harcayıp iki üç katlı ev yaptırmak yerine, çok daha şirin, çok daha kullanışlı ve çok daha modern bir seçenek olan ahşap evleri tercih edebilirsiniz.

Kahverengi tonlarındaki ahşap evinizin içini modern bir şekilde dekore edin. Şık ve renkli kilimler, dekoratif aksesuarlar, rahat ve küçük mobilyalar, katlanır stor perdeler ile dekore edeceğiniz ahşap evinizi, kış günlerinde de kullanmak istiyorsanız, evinizin içinde şömineyi tercih edebilirsiniz. Odun ile yakılan ya da elektrikli şömineleri bu tarz ahşap evlerde kullanabilirsiniz. Kışlık ahşap evinizde şömine çok iyi bir seçenek olacak.

ağaç ev resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Haftasonu bir tatil kaçamağı için gideceğiniz kışlık ahşap eviniz için kışlık aksesuarlar kullanın. Bu evinizde battaniyelere ihtiyacınız olacak. Koltuğun üzerinde duracak bir battaniyeye sarılarak tatil boyunca film izlemenin keyfini çıkaracaksınız. Rahat koltuklar, berjerler ile dekore edeceğiniz ahşap ev modelleri, hazır olarak da satın alabileceğiniz evler oluyor. Kullanışlı, rahat, küçük kutu gibi bir ev arıyorsanız siz de yazlık ya da kışlık eviniz için bu ahşap evleri tercih edebilirsiniz.

ağaç ev modelleri

lüks ağaç ev modelleri

ağaç evler

ağaç evler

ağaç ev

modern ağaç evler

prefabrik ağaç ev

ağaç ev modelleri resimleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ahşap Ev Modelleri