Alternatif Site Adreslerimiz:

Giyinme Odası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Biz kadınlar için bir evde olabilecek en güzel şey yatak odasından ayrı olarak tasarlanmış bir giyinme odasıdır. İçinde ayakkabılar, kıyafetler, aksesuarlar, çantaları bir arada düşünmek bile bizi heyecanlandırır. Eğer evinizde giyinme odası yoksa, bu alanı siz yaratabilirsiniz. Misafir odasını giyinme odasına dönüştürmeye ne dersiniz? Birbirinden güzel giyinme odası modelleri ile hem kendinize büyük bir hediye vermiş olacak hem de yatak odanızdaki dolabı kaldırarak mekanı daha ferah bir hale getirmiş olacaksınız.

Giyinme odası deyince, bir çoğumuzun aklına ilk gelen açık gardıroplar oluyor. Oldukça kullanışlı olan açık gardırop modellerine, Amerikan film ve dizilerinde de sıkça rastlıyoruz. Özellikle çalışan kadınlar için kendine ait bir giyinme odası şart. Her şeyin askıda olduğu bir giyinme odası hayal ediyorsanız, siz de bu yılın birbirinden güzel giyinme odası modelleri ve tasarımlarına göz atabilirsiniz. Ekstra bir odanız yok ancak yatak odanızda yeterli bir alan varsa da kendinize giyinme odası yaratabilirsiniz. Yatak odanızın bir bölümünü duvar örmenize gerek kalmadan, sürgülü bir kapı ya da üniteler ile ayırarak da giyinme odası elde edebilirsiniz.

kadınlar için giyinme odası

Sponsorlu Bağlantılar

Giyinme odası modelleri arasında birçok farklı modeli bulmak mümkün. Mekanın büyüklüğüne, genişliğine, tarzına ve ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz giyinme odaları, yalnızca biz bayanlar değil, erkekler için de oldukça gerekli. Ceketler, gömlekler, pantolonlar derken küçük bir dolap erkekler için de yeterli olmayabiliyor. Bu durumda bir odanızı büyük bir giyinme dolabı haline getirerek, hem eşinize hem de kendinize büyük bir iyilik yapın.

giyinme odası

giyinme odaları

giyinme odası modelleri

giyinme odası örnekleri

giyinme odası tasarımları

giyinme odası dekorasyonu modelleri

giyinme odası dekorasyon fikirleri

giyinme odaları

giyinme odası için örnek modelleri

giyinme odası resimleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Giyinme Odası Modelleri