Alternatif Site Adreslerimiz:

Dubleks Merdiven Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dubleks bir eviniz varsa, o zaman dekorasyonda merdiven seçimi ve merdiven modelinin bile büyük önemi var. Dekorasyon trendleri her geçen gün değişirken, özellikle evin giriş kısmında yer alan merdivenler için çok farklı tasarım önerileri var. Yuvarlak, düz gibi merdiven modellerinin yanı sıra, dubleks merdiven modelleri arasında özellikle 3D motifli tasarımlar bizden tam not alıyor. Tabi merdiven seçimi yaparken evinizin şekli ve büyüklüğü de oldukça önemli. Dubleks ama küçük bir eviniz varsa, o zaman gereğinden büyük merdiven modellerine ihtiyacınız olmayacak. Onun yerine daha kullanışlı ve daha ufak modelleri tercih edebilirsiniz.

Dubleks merdiven modelleri arasından seçim yaparken, sadece evinizin büyüklüğü değil, ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin emniyetli merdiven modelleri, çocuklu aileler için ideal. Ayrıca son derece modern olan cam merdivenler yine küçük çocuklu ailelere pek fazla önerilmeyen modellerden. Eğer modern dekorasyonun hakim olduğu bir eviniz varsa, basamakları renkli merdiven modelleri de ilginç ve bir o kadar da havalı bir seçim olabilir. Düz inen merdivenlerden sıkıldıysanız, dolanarak inen yuvarlak merdivenleri de tercih edebilirsiniz.

ahşap dubleks merdiven

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişen teknoloji ve ev dekorasyonundaki yenilikler ile, dubleks merdiven modelleri de bu değişimden nasibini alıyor. Son yıllarda ahşaba önemli öçlüde bir ilgi var. Ahşap mobilyaların yanı sıra, evinizin merdivenlerinde de ahşap merdiven modellerini tercih edebilir ve şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

cam dubleks merdiven modelleri

dubleks merdiven

dubleks merdiven modelleri

dubleks merdivenler

dubleks merdiven tasarımları

dubleks evler için merdiven modelleri

kullanışlı dubleks merdiven modelleri

ahşap dubleks merdivenler

tasarım dubleks merdiven modelleri

modern dubleks merdiven modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Dubleks Merdiven Modelleri