Alternatif Site Adreslerimiz:

Mint Yeşili İle Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Özellikle oturma odaları, genç odaları ve mutfak dekorasyonu için çok iyi bir renk seçeneği olan mint yeşili, son birkaç yıldır kazandığı değeri, gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Yaz sezonunda moda dünyasının da gözdesi olan mint yeşili, rahatlatıcı ve göz alıcı etkisi ile dekorasyon trendlerinde de yerini almayı başardı. Yeni yılda şık, havalı ve rahat bir oturma odası dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, mint yeşili rengi ile dekorasyon yapabilirsiniz.

Tarzınızı konuşturacağınız bir ev dekorasyonu için, özellikle duvar dekorasyonunda mint yeşilini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Oturma odanızdaki beyaz köşeli koltuk takımınızı, duvarlarda mint yeşili kullanarak tamamlayın. Vintage bir etkisi bulunan bu rengi, eskitme mobilyalarla bir arada kullanarak da oldukça şık ve klasik bir tarz kazandırabilirsiniz. Mint yeşili rengi ile dekorasyon için mutfağı da seçebilirsiniz. Beyaz renkli mutfak dolaplarınızı, mint yeşili halı, perde gibi tekstil ürünleri ile hareketlendirebilirsiniz.Mutfağınızın duvarlarında da yine mint yeşilinin de olduğu boyaları tercih edebilirsiniz.

mint yeşili ile oturma odası

Sponsorlu Bağlantılar

Modern bir görüntüsü olan mint yeşili, çocuk odası ve genç odası dekorasyonu için de iyi bir seçim. Tarzınızı ev dekorasyonunuza da yansıtmak istiyorsanız, mint yeşili rengi ile dekorasyon için çocuklarınızın odasını da tercih edebilirsiniz. Özellikle genç kız odası dekorasyonu için bu renk çok iyi bir seçim olacak. Duvarlarda, mobilyalarda ya da aksesuarlarda mint yeşili gibi gösterişli bir rengi kullanmaktan çekinmeyin.

mint yeşili

mint yeşili ile dekorasyon

mint yeşili rengi

mint yeşili ile yatak odası dekorasyonu

mint yeşili rengi yatak odası

dekorasyonda mint yeşili rengi

mint yeşili mutfak dolapları

mint yeşili rengi ile mutfak

mint yeşili rengi ev dekorasyonu

mint yeşili duvar boyası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Mint Yeşili İle Dekorasyon