Alternatif Site Adreslerimiz:

Beton Lavabo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Geçtiğimiz yılın, bu yılın ve önümüzdeki yılların da moda dekorasyon ürünlerinden biri olarak gördüğümüz beton görünümlü lavabo modelleri, banyo dekorasyonunda farklılık yaratarak kendi tarzını ve zevkini ortaya koymak isteyenlerin tercihi oluyor. Sadece banyolarda değil, mutfak tezgahlarında da görmeye başladığımız , şık ve modern görüntüsü ile dikkat çekiyor. Evinize modern bir yorum kazandırmanız için tasarlanan, oldukça kullanışlı, kaliteli ve pratik bir kullanıma sahip olan bu lavabolar, genellikle modern banyo ve modern mutfak dekorasyonunda karşımıza çıkıyor.

Eskiyen banyonuza yeni bir yorum kazandırmaya ne dersiniz? Şık ve tarz sahibi görüntüsü ile dikkat çeken beton lavabo modelleri, banyonuzda anında farklılık yaratacak. Yeni ama bir yandan da farklı bir tasarım ile banyo ya da mutfağınızı yenilemek isterseniz, siz de bu lavabo tasarımlarına göz atabilirsiniz. Son dönemde oldukça popüler bir ürün haline gelen beton lavabo modelleri, pratik olduğu kadar da kullanışlıdır. Alt kısmına raf yaptırarak daha kullanışlı bir hale getirebileceğiniz beton tasarımlı lavabolar, bu raflar ile daha fazla ürün taşımasına olanak sunuyor.

beton lavabo modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Altına yaptıracağınız raflar, evinizdeki havluları ya da temizlik malzemelerini koymak için iyi bir seçenek olacak. Uzun ve dar bir beton lavabo tercih ederek, küçük banyonuzda yerden tasarruf edebilirsiniz. Uzun ve dar beton lavabo modelleri ile, daha kullanışlı ve daha çok eşya kullanabileceğiniz bir banyo dekorasyonu yaratmış olacaksınız.

beton lavabolar

beton lavabo

modern beton lavabo

beton lavabo modeli

banyo için beton lavabo

modern beton lavabo modelleri

banyo beton lavabo modelleri

beton lavabo örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Beton Lavabo Modelleri