Alternatif Site Adreslerimiz:

Linolyum Zemin Kaplama

Sponsorlu Bağlantılar

 

Oldukça pratik ve geniş desen seçeneği bulunan bir kaplama malzemesi olan linolyum, kullanılacağı alan ve büyüklüğe göre değişiklik göstermektedir. Evlerde, ofiste ve daha birçok alanda uygulatabileceğiniz linolyum zemin kaplama, son yıllarda ev dekorasyonunda sıkça tercih edilen kaplama çeşitlerinden. Uzun ömürlü olmasının yana kolay ve düşük maliyetli uygulanabilen linolyum kaplama, dayanıklı ve kolay temizlenebilir olması ile de tercih ediliyor. Sağlık alanında hastaneler, tedavi merkezleri, klinikler, bakım evleri gibi alanlarda, eğitim alanında okullarda, anaokullarında, üniversitelerde, kolejlerde, dershanelerde, halka açık alanlarda; restoranlarda, fuarlarda, cafelerde, iş yerlerinde, eğlence ve alışveriş merkezlerinde tercih edilen linolyum zemin kaplama, uygun maliyeti ve pratik uygulanışı ile oldukça kaliteli bir zemin kaplama malzemesidir.

Antibakteriyel özellikli linolyum zemin kaplama, çarpıcı ve otantik görünümlü olması ile de tercih ediliyor. Ayrıca sesi emici özelliği ve cila gerektirmeyen özelliği ile de tercih edilen linolyum, sağlığa uygun ve doğal karışımlardan elde edilen bir zemin kaplamasıdır.

linolyum zemin kaplama

Sponsorlu Bağlantılar

Kireç taşı, keten tohumu yağı, hint keneviri, ağaç reçinesi gibi doğal malzemelerin karışımından elde edilen linolyum zemin kaplama, doğal bir malzeme olmasının yanı sıra, çevreyi koruma özelliği ile de biliniyor. Bakteri barındırmayan bir malzeme olması nedeniyle okullarda ya da hastanelerde de tercih ediliyor. Siz de evinizde konforlu bir yaşam alanı yaratmak istiyorsanız, zemin kaplamada linolyum zemin kaplamayı tercih edebilirsiniz.

linolyum zemin kaplama modelleri

yatak odası linolyum zemin kaplama

Linolyum zemin kaplama

salon linolyum zemin kaplama


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Linolyum Zemin Kaplama