Alternatif Site Adreslerimiz:

Simli Derz Dolgu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sim efektli derz dolgular, ışıltısı ve parlaklığı ile göz dolduruyor. Evinizin ve bulunduğunuz mekanların dekorasyonuna yepyeni ve farklı bir bakış, farklı bir tarz kazandıran simli derz dolgu, dekoratif ve estetik görüntüsü ile kendine hayran bırakıyor. 15 farklı renk seçeneği ile dekorasyona yeni bir bakış getiren bu dolgular arasında özellikle gümüş, bakır ve altın simli renkleri ile dikkat çekiyor. Mekanlarınıza şıklık, lüks bir görünüm ve prestijli bir duruş kazandıran simli derz dolgu, evinizin dekorasyonuna yeni bir bakış kazandırıyor.

simli derz dolgu

Farklı renk seçenekleri ile modern ve şık bir görünüm sağlayan simli derz dolgu, sanıldığı gibi zor temizlenen ya da kısa sürede yıpranan bir malzeme değildir. Uzun yıllar kullanılabilen ve kolay temizlenebilen simli dolgular, tercih edilen her mekanda uzun yıllar kullanılıyor. Simlerin yeşil ve mavi ile buluşması size doğayı ve denizin eşsiz manzarasını anımsatacak. Evinize farklı bir bakış, parlaklık ve ışıltı kazandıran bu dolgular, yalnızca iç mekanlarda değil, dış mekanlarda da kullanıma uygundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunların yanı sıra yosun ve küf önleyebilme özelliğine sahip olan simli derz dolgu, aşınma ve çatlama gibi problemlere karşı da etkilidir. Tercih edildiği her mekanda sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayan simli derz dolgular, hayallerinizi gerçekleştiriyor ve lüksü ayağınıza getiriyor. Evinizde modern bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, siz de bu dolguların farklı renkleri ile evinize ışıltı, parlaklık ve lüks bir görünüm kazandırın.

simli derz dolgu modelleri

simli derz dolgu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Simli Derz Dolgu