Alternatif Site Adreslerimiz:

Çatı Katı Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çatı katları genellikle bir depo vazifesi görmektedir ama çok sıcak bir ortama çatı katında ulabilirsiniz.Sevimli , küçük ve sıcak bir görüntü arayalanlar genellikle çatı katının dahil olduğu evleri tercih ederler.

Yapısal olarak çatı katlarında bir çok sorun çıkabilir.Sık rastlanılan sorun, izole edilmemiş çatı katlarının sıcak ve soğuk dönemlerde ki size yansıttıklarıdır.Bu nedenle, çatı katlarının kaliteli malzemeler ile ısı ve ses yalıtımı yapılmalıdır.Dış cephe ve çatının izole edilmesi ilk yapıcaklarınız arasında olmalı.Ayrıca merkezi ısıtma sistemli bir yerde oturuyorsanız , ara katlara göre ayarlanan sıcaklağın çatı katında size yeticeğinden emin olmalısınız.

Çatı katınızın dekorasyonunda , mobilyalara da yer vericeksiniz.Standart ölçülerde olmayan çatı katınıza mobilya eşyaları bulurken zorlanabilirsiniz.Bunun için mobilya dekorasyon firmaları ile irtibata geçebilir , uygun ölçülerde mobilyalar yaptırabilirsiniz.Daha çok ufak ve kullanışlı mobilyalar tercihleriniz arasında olmalı.

Sponsorlu Bağlantılar

çatı katı dekorasyonu

Çatı katınızda boş alanları değerlendirmelisiniz.Örneğin boş köşeler , merdiven altları eşyalarınızı yerleştirmeniz için ideal alanlar olabilir.Bu alanlara ayakkabılarınızı , kitaplarınızı , dergilerinizi yerleştirebilirsiniz.

Çatı katınız manzara karşı bakıyorsa tadından yenmez bir görünüm elde etmek sizin elinizde.Pencerenizi biraz geniş tutarak manzarayı doyumsuz elde edebilir , daha fazla ışık alabilirsiniz.Ayrıca modern görünümlü bir çatı katı dekorasyonuna sahip olarak, manzaranın modern görünüm ile uyumuna şahit olun.

Örnek çatı katları modellerini inceleyin : 

çatı katı dekorasyonu

çatı katı dekorasyonu

çatı katı dekorasyonu

çatı katı dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Çatı Katı Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?