Alternatif Site Adreslerimiz:

Desenli Fayans Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günün trendine uygun birbirinden şık fayans modelleri ile evinizde şıklık ve modern bir görünüm elde etmeye ne dersiniz? Mutfak ve banyolarda vazgeçilmez bir kaplama malzemesi olan fayans, artık modern modelleri ile mutfağınızda farklılık yaratıyor. Çok daha modern ve çok daha göz alıcı desenli fayans modelleri, mutfak duvarları ya da banyo duvarları ve yerlerinde tercih ediliyor. Temizliği oldukça kolay olan desenli fayans modelleri, dekorasyonda değişiklik yapmak isteyen hanımların da gözdesi oluyor. Renk ve model seçeneği oldukça fazla olan desenli fayans modelleri arasında, her mutfak ve banyo dekorasyonuna uygun renk ve modeller bulabilirsiniz.

desenli fayans modelleri

Mutfak dekorasyonunda değişiklik yaparken işe fayansları değiştirmekle başlamak istiyorsanız, o zaman desenli fayans modelleri arasında size uygun bir seçim yaparak işe başlayın. Mutfağın ortamına uygun desenlerin yer aldığı fayans seçenekleri arasında, yine banyonun tarzına uygun modeller bulmak mümkün. Örneğin üzerinde çaydanlığın olduğu desenlerle tasarlanmış desenli fayans modelleri, mutfağınıza hoş ve modern bir görünüm kazandırırken, su desenleri ile tasarlanmış fayans modelleri banyo için de uygun bir seçim olacaktır. Modern ev tasarımlarının hemen hepsinde bulabileceğiniz desenli fayanslar, diğer birçok kaplama malzemelerine göre daha ekonomik ve daha kolay monte edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfağın tüm duvarlarını aynı fayans modeli ile kaplamanız da gerekmiyor. Bir tarafı tek renk fayanslarla kaplarken, diğer tarafı desenli fayans modelleri ile kaplatabilirsiniz. Böylece tek düzelikten de kurtulmuş olacaksınız. Mutfak dolapları, perdeleri, tezgah ve halıları bir bütün olmalıdır diyorsanız, işe mutfak duvarlarını yenileyerek başlayabilirsiniz. Modern bir hava yaratmak için son yıllarda canlı renkler oldukça revaçta. Mutfak duvarlarında da canlı renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Kırmızı, mor desenli fayans modelleri modern mutfak dekorasyonu için doğru bir seçim olacaktır.

desenli fayans modelleri

banyo için desenli fayans modelleri

desenli fayans

desenli fayanslar

mutfaklara elma desenli fayans modelleri

örnek desenli fayanslar

çiçek desenli fayans

çiçek desenli mutfak fayansları

desenli fayans örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Desenli Fayans Modelleri