Alternatif Site Adreslerimiz:

Köşe Lavabo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonunda en az salon kadar önemli iki mekan olan mutfak ve banyo, tüm ailenin konfor ve rahatı için oldukça önemlidir. Dekorasyonda değişiklik yapacaksanız, mutfak ve banyo için en yeni dekorasyon trendlerini takip edebilirsiniz. En ufak bir detay bile mutfak ve banyonuza yepyeni bir görünüm kazandıracak. Tezgah üstü, mutfak dolapları, fayanslar, yerler, peki ya diğer detaylar? En yeni lavabo modellerine hiç göz attınız mı? Tüm mutfağı yeniledikten sonra eski lavabonuzu kullanmak olmaz. Hem mutfak hem de banyolarda tercih edebileceğiniz köşe lavabo modelleri, modern görünümü ile evinize yenilik getiriyor.

mutfak için köşe lavabo

Mutfağınıza katacağı görsellik ve işlevsellik ile küçük mutfak ve banyolar için de ideal olan köşe lavabo modelleri, özellikle mutfakta fazladan alan yaratmak ya da lavaboyu camın önüne getirmek isteyenler için ideal. Yuvarlak tipte cam kenarı için lavabo tasarlamanıza gerek yok. Artık köşe lavabo modelleri ile mutfağınızda dilediğiniz şekilde tasarım yapabilirsiniz. Modern görüntüsü ile eski tip lavabolardan çok daha kullanışlı ve havalı görünen köşe lavabo modelleri, sadece mutfaklarda değil, banyolarda da sıkça tercih ediliyor. Daha tarz mutfaklara kavuşmak için siz de bu tip değişikliklerle mutfak ve banyonuzda büyük yenilikler yaratabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda mutfak ve banyo dekorasyon trendlerinin gözdesi olan köşe lavabo modelleri, şu sıralar mimar ve tasarımcıların da gözdesi oluyor. Evinizde size özel bir mutfak dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, siz de klasik tipte mutfak ve banyo lavabolarından kurtulup, köşe lavaboları tercih edebilirsiniz. Mutfak dekorasyonu, sizin tarzınızı ve ruhunuzu yansıtır. Modern mutfaklara sahip olmak için, siz de dekorasyonda değişikliğe lavaboyu değiştirerek başlayın. Köşe lavabo modelleri ile daha tarz, daha modern ve daha kullanışlı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

köşe lavabo

köşe lavabo modelleri

banyo köşe lavabo modelleri

köşe lavabolar

köşe lavabo modeli

köşe lavabo örnekleri

mutfak köşe lavabo modelleri

modern köşe lavabo


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Köşe Lavabo Modelleri