Alternatif Site Adreslerimiz:

Mimar Selim Yuhay’ın Evi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca seyirci tarafından keyifle takip edilen Evim Şahane programının sevilen mimarı Selim Yuhay, hafta içi her gün yayınlanan bu program ile bireylere hayallerindeki yaşam alanlarını sunuyor ve onların hayatını eskisinden çok daha güzel ve şık bir hale getiriyor. Birçok insanın sevgisini kazanan ve mimar dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Selim Yuhay hakkında merak edilen birçok şey var ancak bunlardan en önemlisi kesinlikle mimar Selim Yuhay’ın evi...

Kanal D mimar selim yuhay

Adım attığı her evi güzelleştiren ve dekorasyonda hem şıklık hem de konforu ön planda tutan mimar Selim Yuhay’ın evi de bu özellikleri bire bir olarak taşıyor. Renk geçişleri ve aksesuarlara dekore ettiği evlerde de büyük özen gösteren ünlü mimar kendi evinin dekorasyonunda da renk uyumlarını ön planda tutmuş. Geniş ve ferah alanların dekorasyonda büyük önem taşıdığını Evim Şahane programında da sıklıkla dile getiren Yuhay, evi içerisinde mümkün olduğu kadar az mobilya kullanarak ve açık renklerden faydalanarak ferahlığı yakalamayı başarmış.

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz ve krem hakimiyetinde olan mimar Selim Yuhay’ın evi klasik ve modern tarzın nasıl birleştirileceği hakkında da faydalı ipuçları veriyor. Özellikle aksesuarlarda, duvarlarda ve tavanlarda yakalanan klasik tarz esintileri eve görkemli bir hava katarken mobilyalarda göze çarpan yalınlık evin modernlikten de geri kalmamasını sağlamış durumda. İşlemeli aksesuarlar, derinlikli tavanlar ve doğal taşlardan ne kadar hoşlandığı bilinen mimar tüm bu unsurlara dekore ettiği evlerde olduğu gibi kendi evinde de yer veriyor.

İşte mimar Selim Yuhay'ın evinden görüntüler:

mimar selim yuhay

mimar selim yuhayın evi

mimar selim yuhayın kendi evi

Selim Yuhay kendi evi

kanal d mimar selim yuhayın evi

mimar selim yuhayın kendi evinin dekorasyonu

selim yuhayın evinin dekorasyonu

evim şahane mimar selim yuhay ın evi

Selim Yuhay

mimar selim yuhayın evinden görüntüler


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Mimar Selim Yuhay’ın Evi