Alternatif Site Adreslerimiz:

Eczane Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Eczane Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Yalnızca ev ve ofis değil iş yeri dekorasyonları da gün içerisinde ziyaret eden müşterilerin konforu ve işletme sahibinin ihtiyaçlarına uygun şekilde yapılmalıdır. Bireylerin sahip oldukları iş yeri içerisinde keyifli zaman geçirebilmeleri ve çalışma ortamlarında güvende olabilmeleri için aldıkları önlemlerin dekorasyon stiline de yansıması kaçınılmaz olacaktır. Dekorasyonunun çalışma kolaylığı ve güvenlik açısından büyük önem taşıdığı işyerlerinin başında eczaneler gelmektedir. Gün içerisinde birçok insan tarafından ziyaret edilen eczanelerin uygun şekilde dekore edilmesinin yolu ise eczane tasarımı hakkında bilgi sahibi olmaktan geçer.

eczane tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar

İlaç grupları için tasarlanmış sık rafların yanı sıra banko ve kasa gibi unsurların da konumlandırılmasının büyük öneme sahip olduğu eczanelerde çalışma kolaylığı elde etmenin en önemli yolu mekanın boyutlarına uygun tasarlanmış raf yapılanmasıdır. Birbirinden farklı birçok ilaç grubunun bulunduğu rafları banko arkasında bulundurmak hem iş güvenliği hem de kolaylık açısından verimli bir eczane tasarımı oluşturmak mümkün.

Gece ve hafta sonu nöbetleri için hazırlanmış özel bölmelerin kasa arkasında kalması ve kasanın mümkün olduğunca kapıdan uzak olması da eczane tasarımı konusunda önemli bir yere sahiptir. Güvenli ve konforlu bir çalışma ortamının yanında aynı zamanda şıklık da istiyorsanız son dönemin öne çıkan trendlerinden led aydınlatmaları eczane dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Beyaz ve camın bir araya geldiği eczaneler içerisinde sıklıkla kullanılan ve gerek raf altlarına gerek dolap arkalarına gizlenen bu aydınlatmalar sayesinde göz zevkinize hitap eden ve çalışırken kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortam oluşturmanız mümkün.

eczane tasarımı

eczane dekorasyonu

eczane tasarımı

eczane tasarımı modelleri

eczane dekorasyonları

eczane dizaynı

eczane dekorasyonu

eczane dekorasyonu

eczane tasarımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Eczane Tasarımı Nasıl Olmalıdır?