Alternatif Site Adreslerimiz:

Badem Ezmesi Duvar Boyası Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaşam alanlarınızı oluştururken ya da dekorasyonunu yenilerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur mekâna hâkim olacak renklerdir. Bireylerin psikolojisi üzerindeki etkileri kanıtlanmış olan renkleri bilinçli bir şekilde bir araya getirerek oluşturduğunuz yaşam alanlarınız size kendinizi çok daha iyi hissettirmekle kalmayacak aynı zamanda ortamlardan beklediğiniz verimi almanıza da yardımcı olacaktır. Mekânların genişliğini, doluluğunu ya da ferahlığını da etkileyen duvar renkleri arasından öyle birisi var ki önümüzdeki sezon birçok farklı alanda karşımıza çıkacak. Ünlü boya firmalarının kataloglarında da yerini alan badem ezmesi duvar boyası rengi oturma odalarından yatak odalarına birçok farklı alana uyum sağlaması ile dikkatleri çekiyor.

Krem ve sarı arası bir ton olması sebebiyle birçok dekorasyon stiline uyum gösteren badem ezmesi duvar boyası rengi gönül rahatlığıyla ev içerisindeki ortak yaşam alanları olan salon ve oturma odalarınızda kullanabileceğiniz bir renk. Özellikle küçük odalar içerisine kattığı genişlik hissi ile odanızı olduğundan geniş gösterecek bu rengi dilerseniz geleneksel stilin vazgeçilmezi kahverengi tonlarıyla tamamlayabilir, çok daha iddialı bir dekorasyon stilini benimsiyorsanız çok daha canlı ve hayat dolu renklerle bir araya getirebilirsiniz.

badem ezmesi duvar boyası rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Salon ve oturma odalarının yanında genç odaları ve yatak odalarınızda da soft etkisi sebebiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz badem ezmesi duvar boyası rengi sağlıklı dinlenme ve çalışma ortamı yaratmanızı da kolaylaştıracaktır. Çocuklarınızın odalarında sarı ve turuncu aksesuarlarla rahatlıkla birleştirebileceğiniz bu rengi yatak odalarınızda kullanmak ve odanıza hoş bir görünüm katmak istiyorsanız turkuaz ve su yeşili ile birleştirebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Badem Ezmesi Duvar Boyası Rengi