Alternatif Site Adreslerimiz:

Vanilya Çiçeği Rengi Boya

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonunun bireylerin evlerinde geçirdikleri zamanın kalitesinde ne kadar büyük bir yere sahip olduğu artık tartışılmaz gerçekler arasında. Dekorasyon stillerinden ev içerisinde hakim olan renklere kadar birçok farklı konunun bireylerin psikolojileri üzerinde etkisi düşünüldüğünde sizi yansıtan ve size kendinizi iyi hissettiren bir ev dekore etmek istiyorsanız işe doğru renkleri seçerek başlamalı ve dekore ettiğiniz mekanlardaki renklerin aynı zamanda alan kullanımına olan katkısını da ön planda tutmalısınız. Hem mekanları olduğundan daha aydınlık gösterecek hem yumuşak tonuyla size kendinizi iyi hissettirecek hem de birçok farklı dekorasyon stiline uyum sağlayacak bir boya arıyorsanız vanilya çiçeği rengi boya ilk tercihiniz olmalı.

vanilya çiçeği boya

Klasik tarzın vazgeçilmez renklerinden olan vanilya çiçeği rengi boya geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de dekorasyon trendleri arasındaki yerini aldı. Beyazın birbirinden güzel tonları arasından kahve ve kreme olan uyumu ile ön plana çıkan bu renk ile özellikle oturma odalarınızda ya da salonlarınızda elegan bir şıklık elde edebilirsiniz. Kahve ve krem tonları ile birleştirerek modern ve şık renklerin etkisi altına alacağınız odalarınızda kullanacağınız mobilyalarda da geniş bir seçim şansınız olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

vanilya çiçeği rengi boya

Özellikle bebek odalarında ve yatak odalarında sıklıkla kullanılan vanilya çiçeği rengi boya beyazın dikkat çekici ve göz yorucu tonlarına göre çok daha sağlıklı bir dinlenme ortamı oluşturmanız için ideal. Enerjisi yüksek genç odaları yaratmak için mavi ya da su yeşili gibi tonlarla birleştirebileceğiniz bu rengi yatak odalarınızda pudra tonları ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Pembe ya da mavi gibi renklerin hakim olduğu klişe bebek odalarından sıkılan ebeveynler için de vanilya rengi boya ve sarının açık tonlarını birleştirmek yerinde bir seçim olacaktır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Vanilya Çiçeği Rengi Boya