Alternatif Site Adreslerimiz:

Vizon Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Asil ve tok duruşu ile hem modern hem de klasik tarzın vazgeçilmezlerinden olan vizon rengi her zaman olduğu gibi bu yıl da dekorasyon trendleri arasında kendisine yer buluyor. Eskimeyen ve modası asla geçmeyen bu rengi özellikle çalışma odalarınızda ve salonlarınızda severek kullanabilirsiniz.

Yeşil ve kahve arasında kalan iç gıcıklayıcı tonuyla özellikle geleneksel tarzda döşenmiş salonlarınızda kullanacağınız vizon rengini özellikle koltuk döşemelerinizde ve perdelerinizde tercih etmelisiniz. Stor ya da jaluzi yerine klasik tarz bombeli perdelerde tercih edildiğinde salonlarınıza saray havası verecek bu rengi kremin her tonu ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşlemeli ve kabartmalı mobilyaların vazgeçilmez rengi olan vizon rengi, kullanıldığı her ortama resmiyet ve ağırlık katması ile çalışma odalarında da sıklıkla tercih edilen renklerdendir. Ofis ve iş yerlerinde de karşılaşabileceğiniz bu rengi çalışma odanızda kullanmak istiyorsanız, vizon renginde iki berjer ve krem tonlarında bir abajur tercih etmeniz yerinde olacaktır.

vizon-rengi-1

Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odaları ve çocuk odalarında sıklıkla tercih edilmese de özellikle yatak odanızda geleneksel bir görünüm arzu ediyorsanız krem ve kahve tonlarını kullandığınız odanıza vizon rengi nevresim takımları ya da aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Asil duruşu ile kullanıldığı her ortamı kaliteli hale getiren bu rengi krem rengine boyadığınız duvarlardan birinin üzerinde desenler oluşturarak da kullanabilir ve böylelikle yatak odanıza hareket katabilirsiniz. Bunun yerine odanızın bir duvarında kullanacağınız duvar kağıtlarında vizon desenler olması da yerinde bir tercih olacaktır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Vizon Rengi