Alternatif Site Adreslerimiz:

Çocuk Odası Duvar Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bebekliklerini sakin ve dingin bir ortam içerisinde geçirmeleri için pastel tonları kullanarak dekore ettiğiniz odaları, çocuklarınızın yaşları biraz daha büyüdüğünde onlara heyecan verici gelmeyecek ve ilgilerini çekmeyecektir. Özellikle odalarının renklerini değiştirmek isteyen ve artık mobilyalarını kullanamayacak kadar büyüyen çocuklarınızın için kollarınızı sıvamalı ve çocuk odası duvar renkleri arasından kendilerine en yakın hissedecekleri renkleri seçmelerine yardım etmelisiniz.

Gün boyu bitmeyen enerjileri ve hareketleri çocukların fiziksel özelliklerinden kaynaklanıyor gibi gözükse de aslında bu hareketlerinin en büyük nedeni yaşadıkları büyük ruhsal değişimdir. Yaş dönemlerine uygun olarak sürekli hareket halinde olmak isteyen, yeni şeyler denemeye istekli olan ve girişimciliği üst düzeye yükselen çocuklarınızın odaları için seçeceğiniz çocuk odası duvar renkleri de eskiden kullandığınız renklere göre daha enerjik olmak zorundadır. Kendi kişisel isteklerine ya da beğenilerine göre pembe, yeşil, mavi ya da mor renkler arasından tercih yapmak isteyen çocuklarınıza yaşayacakları odaların rengini seçmelerinde özgürlük tanırsanız asla ara tonlara yönelmediklerini görebilirsiniz.

çocuk odaları için duvar renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bebekliklerine göre çok daha renkli ve canlı tonlar arasından yapacakları seçim size odalarının mobilyalarını seçmenizde yardımcı olacaktır. Genellikle pembe ya da mor gibi çocuk odası duvar renkleri arasından seçim yapacak kız çocukları için beyaz mobilya takımları ideal bir seçim olabilir. Mavinin yeşilin ya da sarının rahatlıkla bir araya gelebileceği erkek çocuklarının odalarında ise ahşap görünümlü mobilyalar tercih etmeniz çok daha modaya uygun olacak ve şık gözükecektir.

çocuk odası duvar renkleri

çocuk odası duvar renkleri

çocuk odası için kullanılan duvar renkleri

çocuk odası için mavi duvar rengi

kız çocuk odası duvar renkleri

kız çocuk odaları için duvar renkleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Çocuk Odası Duvar Renkleri