Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvar Boyası Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev dekorasyonu ne kadar keyifli ve eğlenceli bir iş gibi gözükse de yorucu ve yoğun bir dönem geçirmeyi göze almanızı gerektirir. Hayatınızın büyük kısmını geçirdiğiniz ve günlük hayatın kargaşasından uzaklaştığınız evlerinizde mutlu olmak ve kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız zevkleriniz doğrultusunda dekore edebileceğiniz evlerinize biraz zaman ayırmalı ve ayrıntılı bir araştırma başlatmalısınız. Dekorasyonun en önemli adımlarından olan duvar renklerini belirlerken birbirinden farklı duvar boyası renkleri arasından en doğru seçimi yapmak sizin için zor olabilir. Bu seçimin evlerinizin şıklığı üzerinde ne kadar etkili olduğunu biliyorsanız, ünlü firmaların kataloglarını incelemeli ve dekorasyonunuz için belirlediğiniz tarza uyum sağlayabilecek renkleri özenle karşılaştırmalısınız.

Ev dekorasyonunda kullanacağınız stili ön plana çıkaran ve evlerinizi çok daha şık hale getirmenizde size yardımcı olan duvar boyası renkleri, aynı zamanda kullanım alanlarının boyutlarını da birçok yönden etkileyecektir. Seçilen renklere göre çok daha geniş ya da dar gözükebilecek yaşam alanlarınızı mümkün olduğunca ferah hale getirebilmeniz için yapmanız gereken en önemli şey açık renk boyalar tercih etmektir. Özellikle gün ışığının odanız içerisinde daha kolay yayılmasını sağlayabileceğiniz soft renklerin yanına ekleyeceğiniz dikkat çekici bir renk ile çok daha canlı ve enerjik yaşam alanları yaratmanız mümkün olacaktır. Bu uyumu en güzel şekilde yakalayabilmek istiyorsanız ev ya da odalarınızın boyutları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız.

duvar boyası renkleri şampanya

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonunuzu en iyi şekilde yapabilmek için özen göstermeniz gereken duvar boyası renkleri hakkında bilgi sahibi olmanızın bir diğer yolu da örnek tasarımları incelemektir. Evinizde görmek istediğiniz tarzın örneklerini inceleyerek bu dekorasyon tarzlarında sıklıkla kullanılan duvar renkleri hakkında bilgi sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylelikle evlerinizi istediğiniz tarzda döşemenize fırsat verecek en iyi rengi rahatlıkla seçebilir ve bu renge eşlik edecek aksesuar ya da mobilyalar ile mükemmeli yakalayabilirsiniz.

duvar boyası renkleri

Duvar boyası renkleri: çakıl taşı ve kül bulutu rengi

duvar boyası renkleri damla sakızı fuşya çiçeği

Duvar boyası renkleri: damla sakızı ve fuşya çiçeği rengi

2013 duvar boyası renkleri

Duvar boyası renkleri: lavanta esintisi ve erguvan rengi

en güzel duvar boyası renkleri

Duvar boyası renkleri: güz gülü ve ortanca rengi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Duvar Boyası Renkleri