Alternatif Site Adreslerimiz:

Genç Odası Duvar Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocukluklarını geride bırakan ve kendilerini tanıma telaşı içerisinde giren tüm gençler, ruh hallerinde yaşadıkları değişimi öncelikle kendilerine ait olan odalarında hissettirirler. Duvarlarına asacakları posterleri, artık kullanmak istemeyecekleri eşyaları ya da odalarındaki eşyalarının yerlerini değiştirmeleri aslında ailelere çocuklarının odalarında köklü bir değişime ihtiyaç duydukları hakkında sinyal vermelidir. İhtiyaçlarını önemsediğiniz ve her şeyin en iyisine layık bulduğunuz çocuklarınızın gençliklerini de gönüllerince geçirmelerini istiyorsanız genç odası duvar renkleri seçimini onlara bırakmalısınız.

genç odası duvar renkleri

 

Sponsorlu Bağlantılar

Ergenlik dönemine girdikleri andan itibaren yepyeni bir dünyaya adım atan ve bir anları bir anlarını tutmayan gençlerin, genç odası duvar renkleri konusunda seçim yaparken kararsızlıklar yaşamaları da kaçınılmazdır. Bir tarafları çok daha şık ve güzel durabilecek renkleri tercih etmek isterken diğer taraftan özellikle daha gotik bir yaklaşıma sahip olan koyu renklere yönelmek isteyen çocuklarınıza yapabileceğiniz en iyi öneri odalarında seçecekleri farklı iki renk ile kombin oluşturmalarıdır. Bu şekilde hangi ruh hali içerisinde olurlarsa olsunlar kendilerini iyi hissedecekleri bir oda ortaya çıkarabilen çocuklarınız odalarını çok daha fazla benimseyebilirler.

Bunalım etkisi yaratacak koyu renkler arasından yapacakları genç odası duvar renkleri seçimlerini kendilerine göre düzenleyecekleri tek bir duvara uyguladıktan sonra değer verdikleri posterler ya da resimler ile süsleyebilecekleri bir alan yaratmalısınız. Kendilerini çok daha özgür hissedebilecekleri bu uygulamanın aksine çocuklarınızın özellikle yataklarının baktığı duvarı daha sakinleştirici ve umut verici renklerden seçmelerini sağlamak onların çok daha huzurlu uyumalarına ve uyudukları süre içerisinde karamsarlığa kapılmamalarına yardımcı olacaktır. Ruh hallerinde yaşayacakları çalkantılı dönemi en iyi şekilde atlatabilmelerini ve sağlıklı birer yetişkin olmalarını istediğiniz çocuklarınızın oda dekorasyonundaki fikirlerine saygı göstermeniz onların da size duydukları saygının artmasına yardımcı olabilir.

genç odası duvar renkleri

genç odası renkleri

genç odaları duvar renkleri

genç kız odası renkleri

genç odası duvar boyası renkleri

genç odası duvar rengi seçimi

genç odalarına özel duvar renkleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Genç Odası Duvar Renkleri