Alternatif Site Adreslerimiz:

Yavruağzı Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Özellikle ev tekstilinde sıklıkla kullanılan ve ana renklerin yanına canlılık katması için tercih edilen yavruağzı rengi, son yıllarda iç cephe boyalarında da ön plana çıktı. Birbirinden farklı döşenmiş evlere birçok farklı ton seçeneği ile renk getiren yavruağzı, özellikle genç hanımların ve çocukların odasında sıklıkla kullanılıyor ve kendilerini çok daha enerjik hissetmelerinde onlara yardımcı oluyor. Çocuk odalarında sıklıkla tercih edilen bu renk, çocuklarınızın üzerinde bıraktığı olumlu etki ile onlara kendilerini iyi hissettirebildiği gibi aynı zamanda oturma odaları ya da salonlarda kullanıldığında aile iletişimini yükseltiyor ve bireyler arasındaki paylaşımın artmasını sağlıyor.

Krem rengi ile gösterdiği uyum göz önünde bulundurulduğunda tüm krem ve bej tonlarının yanına rahatlıkla ekleyebileceğiniz yavruağzı rengi, aksesuarlarınızda ya da koltuk mobilyalarınızda kullandığınız minderlerde şıklığı elde etmenize yardımcı olacaktır. Yatak odalarında kullanıldığında dikkatli olunması gereken ve bu sebeple genellikle duvarlarda tercih edilmeyen yavruağzı rengi özellikle nevresim takımlarında ön plana çıkıyor ve bireylerin huzur içerisinde dinlenebildikleri bu mekânları daha umut dolu hale getiriyor.

yavruağzı rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Turuncuya olan yakınlığı ile bilinen yavruağzı rengi, yatak özellikle yatak odalarında kullanılmak isteniyorsa, yatak başlarının dayandığı duvarda yatakların sınırlarını ölçü alınarak bir şerit oluşturulabilir ve şık bir görünüm elde edilebilir. Krem renginin hakim olduğu mutfaklarınızda ya da banyolarınızda da dozajına dikkat ederek kullanılabileceğiniz bu renk özellikle duş perdelerinde elde edilen şıklık ile hanımların gönlünü kazanıyor.

yavruağzı rengi

yavruağzı rengi duvar boyası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Yavruağzı Rengi