Alternatif Site Adreslerimiz:

Damla Sakızı Duvar Boyası Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evlerinizi doğru dekore edebilmek için hassasiyetle seçmeniz gereken ilk şey duvar renkleridir. Dekorasyona yön verecek ve evinizin sahip olacağı stili belirleyecek duvar rengi, sahip olmayı düşündüğünüz eşyalar ile güzel bir uyum yakalayamıyorsa, satın almak istediğiniz mobilyalardan vazgeçmek zorunda kalmanıza ya da yanlış dekore edilmiş bir evde yaşamanıza neden olabilir. Özellikle oturma odaları ya da mutfak gibi aile bireylerinin bir arada zaman geçirdiği alanlarda kullanılacak renklere büyük özen gösterilmelidir. Ev içerisindeki gerginliği azaltacak ve bireylerde sakinlik hissi uyandıracak damla sakızı duvar rengi ile ortak yaşam alanlarınızı çok daha konforlu ve şık hale getirebilirsiniz.

Damla sakızı duvar rengi, özellikle beyaz ışıkla aydınlatılmış ve gri seriye ait beyaz eşyalar ile donatılmış mutfaklar için çok yerinde bir tercih olacaktır. Kullandığınız beyaz eşyalar ve ışığa en iyi şekilde eşlik edecek olan bu renk ile göz zevkinizi en üst düzeye çıkarabilir, aynı zamanda çok daha şık mutfaklara sahip olabilirsiniz. Son birkaç yılın dekorasyon trendleri arasında yer alan simli duvar boyalarından hoşlanıyor ve bu trendi mutfaklarınızda uygulamak istiyorsanız, kullanacağınız boyanın içerisine miktarına göre sim ekleyebilir ve mutfaklarınızın bir duvarında ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylelikle mutfağınız çok daha canlı gözükecek ve bu alanda geçireceğiniz zaman sizler için daha renkli hale gelecektir.

damla sakızı duvar boyası rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların en çok kullanılan renkleri arasında gelen damla sakızı duvar boyası rengi ile odalarınızın en az bir duvarını renklendirmeniz kendinizi çok daha sakin ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Tercih edilen ışık rengine göre griye ya da kreme yakın görünüm veren bu renk, birçok mobilya ile kolaylıkla uyum sağlayacak ve böylelikle evlerinizde kullanacağınız eşyaları seçerken daha geniş bir seçim yelpazesine sahip olmanızı mümkün kılacaktır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Damla Sakızı Duvar Boyası Rengi