Alternatif Site Adreslerimiz:

Lületaşı Rengi Duvar Boyaları Arasında

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvar renkleri, duvar boyaları denildiğinde öne çıkan bazı firmalar olduğunu biliyorsunuzdur. Bu firmalara ait, eşi benzeri sanki yokçasına etkileyici onlarca duvar renginin olduğunu da biliyorsunuzdur. Bu sayısız renk tonu arasından seçim yapmak çok zor olsa gerek. Dene yanıl yöntemi de evin duvarlarında olumsuz sonuçlara yol açabilir. Siz en iyisi örnekleri baz alarak yola çıkın ve duvarlarınızı bu örnekler doğrultusunda boyayın.

Bugün sizlere lületaşı rengini tanıtacağız. Lületaşı rengi, ünlü boya markası olan Polisan’ın  iç cephe boyaları arasında yer almaktadır. Yine şu zamanlara baktığımızda, lületaşı rengi duvar boyasının adım adım diğer renkleri geride bıraktığını söyleyebiliriz.

polisan lületaşı rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Polisan isimli boya markasının bünyesinde bulunan lületaşı rengi, adından da anlaşılacağı gibi lületaşından ilham alınarak tasarlanmıştır. Bazı kişiler lületaşı rengini kum beji rengine benzetse de, o renkten ayrı bir ton olduğunu belirtebiliriz. Yine kum beji gibi sakin ve dingin bir tondur, lületaşı rengi. Tonlama olarak kum beji rengini andırsa da, lületaşı renginin kendine has bir duruşu vardır. Örnek resimden de bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Lületaşı rengi demin de söylediğimiz gibi sakin bir tondur. Açık tonlar arasında bulunmaktadır. Kullanıldığı alana daha geniş izlenim katar ve bununla da kalmaz, sakin ve huzurlu bir ortamın açığa çıkmasına yardımcı olur. Lületaşı rengine bu nedenle odalarınızda kullanabilirsiniz. Özellikle, salonlara ve yatak odalarına hitap eden bir renktir, lületaşı rengi.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Lületaşı Rengi Duvar Boyaları Arasında