Alternatif Site Adreslerimiz:

Lila Rengi İle Ev Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Lile rengini ev dekorasyonunda kullanmayı çok seviyorum. Yatak odasında, özellikle bu rengi görmek beni benden alıyor. Sakinleştiren ve huzur veren özelliği ile lila rengi, yatak odasına çok yakışan bir renktir. Tam tamına yatak odasının amacına da hitap etmektedir. Yatak odasının duvarlarında ya da çeşitli aksesuarlarda lila rengini görmek yeterli olacaktır.

Lila rengi salon dekorasyonu için bile ideal bir renktir. Diğer canlı renklere nazaran lila rengi daha sakin bir tondadır. Kullanıldığı odalarda o sakinleştirici etkisini rahatlıkla görmek mümkündür. Tüm günün yorgunluğunu evinizde atmak ile kısıtlı kaldıysanız, lila rengini evinizin odalarında kullanmanızı önerebilirim. İlla ki aşırı bir kullanım tercih edeceksiniz diye bir şey yoktur. Lila rengi ile dekorasyon yaparken, lila rengini daha ölçülü kullanabilirsiniz. Mesela: salon dekorasyonunda lila rengini kullanacaksınız, rengin ölçüsüne dikkat etmelisiniz. Çünkü tüm aile bireylerine hitap ettiğinden dolayı, salonda fevri kararlar vermek olmaz.

Mor rengin tonlarında olan lila rengi, mor rengine nazaran daha açık ve sade tonlardadır. Mor renginden bu detaylar ile ayrılmaktadır. Lila rengi mora göre çok daha dinlendiricidir. Çalışma odasında dahi kullanılabilir, lila rengi.

Sponsorlu Bağlantılar

lila rengi duvar boyası

Günlük hayatta lila rengi ile rahatlıkla karşılaşabiliriz. Dekorasyonda da lila renginin kullanımı görmek mümkündür. Duvar dekorasyonunda olmasa bile koltuk takımlarında, aksesuarlarda, diğer mobilyalarda lila renginden esintiler görebiliriz. Örneğin: beyaz koltuk takımına, lila renginde kırtlentler… Ama duvar dekorasyonunda da kullanılan lila rengi, eve iç açan, huzur katan bir etki katmaktadır. Deneyerek bunu görebilirsiniz.

lila rengi

lila rengi ile dekorasyon

yatak odası dekorasyonunda lila rengi

lila rengi

lila rengi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Lila Rengi İle Ev Dekorasyonu