Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvar Boyaları Arasında Kül Bulutu Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Renkler ile olan incelememize devam ediyoruz ve bugün kül bulutu rengini konu ediniyoruz!

Çok şanslısınız. Birbiri ile yarışan onca firma var. İç mekan dekorasyonu için sayısız alternatif sizi bekliyor. Bu alternatif sadece mobilya klasmanında değil. İç mekan, dış mekan boya firmalarına da baktığımızda aynı şekilde bolca alternatifin sizlere sunulduğunu görebiliriz. Eğer evinize ait olan odalarda, hakim olan duvar renklerini değiştirmeye karar aldıysanız, birbirinden şık ve estetik renklerin sizi beklediğini bilmelisiniz. Son yılların popüler renklerine göz attığımızda bu şık ve estetik olarak tabir edilebilecek renkler arasında kül bulutu rengi duvar boyasının da yer bulduğunu söyleyebiliriz.

Kül bulutu rengi yine sakinlikten hoşlananlara hitap eden bir renktir. Duvar boyaları arasında bu tarz renklerin daha aktif rol oynadığını görebiliriz. Aradığınız renk tonu canlı renkler arasında değil ise kül bulutu rengi duvar boyasını da incelemenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

kül bulutu rengi

Toprak tonlarını andıran, griye yakın bir renk olan kül bulutu rengi parlak ve canlı renklerin dışında kalan bir renktir. Gözü yormaz. Bu nedenle uzun süre vakit geçireceğiniz odalarda kullanılabilir. Mesela: çalışma odasında, salon dekorasyonunda, yatak odasında tercih edilebilecek renkler konumundadır. Şunu da söylemeden geçmeyelim: kül bulutu rengini kullanacaklar, bu renkli farklı bir renk ile kombin edebilir. Daha açık olan çakıl taşı rengi, kül bulutu rengi ile beğenilen bir kombini oluşturmaktadır. 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Duvar Boyaları Arasında Kül Bulutu Rengi