Alternatif Site Adreslerimiz:

Zarafetli İnci Beyazı Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizin görünümüne zarafetli bir doku katmaya ne dersiniz? Duvar boyalarınızın yenilenme zamanı geldiyse eğer, zarafeti inci beyazı rengi ile kolaylıkla elde edebilirsiniz. Son dönemde duvar boyaları arasında etkin bir rol oynayan inci beyazı rengi, evinizin her odası için rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıldığı alana şıklık, ferahlık, huzur ve dinginlik  kazandıracak olan inci beyazı duvar boyası zarafetli ve nezaketli dokunuşu ile beklenenin ötesinde bir etki uyandırmaktadır.

Evinizin duvar boyası rengini iki yılda bir kez değiştiriyor olmalısınız. Belki daha kısa süre zarfında da değiştiriyor olabilirsiniz. Bir yılda bir, altı ayda bir dahi olabilir. Duvar boyasında var olan rengi değiştirmeye karar verdiyseniz, seçeceğiniz rengin üzerinizde bir etkiye sahip olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Özellikle daha sakin, ferah, geniş ve huzurlu bir alan oluşturmak için açık renklere yönelmek daha doğrudur. Açık renk dediğimiz zaman inci beyazı rengi ön plana çıkmaktadır. Tercihinizi inci beyazı renginden yana yapabilirsiniz.

inci beyazı rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Zarafeti ve yumuşak dokusu ile gözünüzü alacak olan inci beyazı duvar boyası rengi adından da anlaşılacağı gibi incinin o renk dokusundan esinlenmiştir. Farklı farklı tonlarda inci beyazı rengi bulunabilir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Zarafetli İnci Beyazı Rengi