Alternatif Site Adreslerimiz:

Desenli Duvar Boyaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvar dekorasyonu için farklı alternatiflerden faydalanmaktayız. Duvar boyasına komşu olan duvar kağıtları bu alternatifler arasında yer bulmaktadır ve çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Duvarlarında duvar kağıdı kullanmak istemeyenler için desenli duvar boyalarını önerebilirim. Duvar dekorasyonuna yenilikçi ve farklı bir alternatif isteyenler için desenli duvar boyaları öngörülebilir.

desenli duvar boyası

Duvarlarınızın boş kaldığından şikayetçi iseniz duvarları renklendirmek ve şekillendirmek gerekli. Bunun için desenli duvar boyalarından faydalanabilirsiniz. Çeşitli boya firmalarının bünyesinde barındırdığı desenli duvar boyaları, duvarlarınıza yenilik katmaya geliyor. Duvar kağıdı görünümünde olan bu desenli duvar boyaları şık alanlar tasarlamak için idealdir. Duvar kağıdına göre de yeterince hesaplı olan desenli duvar boyaları, cebinizi de yakmayacaktır. Uygulamasında biraz zorlanabilirsiniz ama bunun için de profesyonel kişilerden destek alabilirsiniz. Kendi başınıza desenli duvar boyaları modellerini duvarınıza uygulamayı kararlaştırdıysanız, şu detayları atlamamalısınız:

Sponsorlu Bağlantılar
 • Duvarınız temiz ve pürüzsüz olmalıdır. Bir kat ya da iki kat boya duvarlarınıza öncelikle çekilmelidir.
 • Desenli duvar boyasını duvara uygulamak için kullandığınız boya rulosunu dikkatli bir şekilde duvara sürmelisiniz. Şeritler arasında boşluk bırakmamalısınız. Bu boşluk kötü bir görünüme neden olabilir.
 • Desenli duvar boyasını rulo yardımı ile duvara uygularken ruloyu düz bir şekilde duvara sürmelisiniz. Yukarıdan aşağıya, düz bir biçimde sürmelisiniz.

desenli duvar boyaları

Desenli duvar boyaları modellerinin özelliklerini ele alalım.

  1. Duvar kağıdını andıran görünümü ile dikkat çeken desenli duvar boyaları, duvar kağıdına göre daha kullanışlı ve daha hesaplıdır.
  2. Farklı desenleri, farklı modelleri mevcuttur bu desenli duvar boyalarının.
  3. Lekeleri gizlemek adına desenli duvar boyalarından yardım alınabilir.
  4. Diğer boyalara nazaran çok daha uzun ömürlüdür ve duvar yapısına zarar verecek bir nitelikte değildir.
  5. Bir müddet sonra duvarlara uygulanan bu şekillerin üzerinden geçilebilir. Böylece baştan aşağıya yenileme yapmak gerekmez.
  6. Farklı renklerde duvara uygulanabilir.
  7. Desenli duvar boyaları evinizin her odası için kullanılabilir. Sınır tanımaksızın her odaya ayak uydurabilir.

desenli duvar boyası modelleri

desenli boya


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Desenli Duvar Boyaları