Alternatif Site Adreslerimiz:

Tente Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz ve sıcak havalar ne kadar keyifli olsa da, belirli zamanlar rahatsız edecek dereceye kadar aşırı olabilmektedir. Böyle durumlarda ise bize düşen güneşten, aşırı sıcaklardan korunmak olacaktır. Aşırı sıcaklardan korunmak için sizi birçok alternatif beklemektedir. Bu seçeneklerden biri ise tente modelleri ile güneş ışığının kesilmesidir. Farklı ve birçok tente modelleri ile her alana, her yere tente uydurmak mümkündür.

Tente modelleri arasında birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Tek tarafı açılır tenteler, çift tarafı açılır tenteler, mafsallı tenteler, spotlu tenteler, sabit tenteler, körüklü tenteler, tekerlekli tenteler ve aklımıza gelmeyen daha birçoğu… Eviniz, bahçeniz, iş yeriniz, kafeniz için bu tente modelleri arasından uygun bir ürün bulabilirsiniz.

Bazı tente modelleri pencereden gelen güneş ışığını kesmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tente modelleri ise körüklü tentelerdir. Balkon, teras ve pencere önüne yerleştirilerek güneş ışığı engellenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

tente

Kafeler ve restoranlar için spot aydınlatmalı, katlamalı tenteler kullanılabilir. Spot aydınlatması bulunan bu tenteler akşam saatlerinde hoş bir aydınlatma seviyesi ile alanı aydınlatmaktadır.

Tekerlekli tente modelleri de oldukça kullanışlıdır. İstenilen alana çekilerek, aşırı güneş ışığı engellenmiş olur. Genellikle tekerlekli tenteler çift taraflı olmaktadır. Firen sistemi de bulunan bu tekerlekli tente modelleri güvenlidir.

Tente modelleri arasında kasetli tenteler, bir tente modelinden beklediğiniz tüm görevleri yerine getirmektedir. Bina duvarına monte edilen kasetli tente modelleri, kumaşını ve gövdesini kendi bünyesinde korumaktadır. Motorlu olarak taktırılabilecek kasetli tente, güneş ve yağmur sensörü ile tam otomatik hale getirebilir.

Tente modellerinin kullanış amacı sadece güneş ışığını kesmek değildir. Yağmurdan korunmak için de tente modelleri kullanılır. Hatta kış bahçesi oluşturmak için bile bu tente modellerinden yardım alınır.

tente modelleri

tente modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Tente Modelleri