Alternatif Site Adreslerimiz:

Dekorasyonda Islak Kum Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz esintisini yaşamak istiyorsanız, yazın gelmesi ile birlikte duvarların yenilenmeye ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz. Deniz suyu ile ıslanan kumsalın o hayran olunası rengi artık evlerinizde. Duvar boyaları arasında yer bulan ıslak kum rengi ile çok daha şık ve dekoratif ev dekorasyonlarına sahip olabilmek için kullanılabilir.

Islak kum rengi evin her odasında kullanılabilir. Salon, oturma odası, yatak odası, koridor, antre dekorasyonu için beğeni ile tercih edilecek bir renktir. Birçok boya firmasının da bünyesinde yer verdiği ıslak kum rengi, duvar boyaları arasında uzun süredir tahtta oturan bir renktir.

Açık renk tonları ile diğer renkler arasındaki uyum son derece kolaydır. Islak kum rengi de diğer renkler ile kolay uyum içine giren açık bir tondur. Her tarza da ayak uydurabilir. İster modern, ister klasik… Seçeceğiniz, alacağınız aksesuarlar ile de ıslak kum rengi arasında rahatlıkla bir bütünlük kurabilirsiniz. Ne dersiniz, evinizin duvarlarında ıslak kum rengini görmek ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

ıslak kum rengi

Islak kum rengi insan üzerinde pozitif etkilerde oluşturmaktadır. Toprak tonlarını andıran yapısı ile doğaya yakınlığı derinlemesine hissettiren ıslak kum rengi, ferahlatan ve huzur veren yapısı sayesinde çok daha fazla tercih edilmektedir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Dekorasyonda Islak Kum Rengi