Alternatif Site Adreslerimiz:

Germe Tavan Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kısa süre önce ele aldığımız tavan uygulamasını, farklı bir adlandırma ile yeniden ele alıyoruz. Bahsettiğimiz bu tavan uygulaması germe tavan uygulamasıdır. Daha önceki yazımızda gergi tavan olarak isimlendirdiğimiz bu tavan uygulaması, germe tavan olarak da isimlendirilmektedir. Germe yönteminin aktif olarak rol oynadığı germe tavan modelleri, dekorasyona yeni bir soluk getirmek adına hem kullanışlı, hem de farklı bir uygulamadır.

Germe tavan modelleri her alanın dekorasyonu için düşünülebilir. Ev dekorasyonunu ele aldığımızda, ev dekorasyonun tüm odalarında germe tavan kullanılabilir. Özellikle yatak odasına, salona, evin koridoruna yakışan bir uygulamadır, germe tavan. Ev dekorasyonun yanı sıra germe tavan modelleri ofis, büro, iş yeri, kafe, restoran ve aklınıza gelebilecek her kapalı alan için kullanılabilir. Işığın eşit dağılmasına olanak tanıyan germe tavan modelleri, ışığın iyi alınamadığı alanlar için beğeni ile kullanılabilir.

germe tavan

Sponsorlu Bağlantılar

Asma tavanlara komşu, bir alternatif olarak düşünebileceğiniz germe tavan modelleri, belirlenen alana kolaylıkla uygulanabilmektedir. Esnek yapısı sayesinde ile germe tavanın dekoratif görüntüsü ön plana çıkmaktadır. Dikdörtgen, kare, oval ve hayal gücünü zorlayan şekillerde germe tavan uygulamasına imza atılabilir.

Germe tavanlar bahsettiğimiz gibi kullanışlı bir tavan dekorasyon uygulamasıdır. Işığın daha doğal ve daha iyi dağılmasına yardımcı olur. Kolay temizlenebilir ve dayanıklıdır. Yanmaya karşı da direnç gösteren germe tavan modelleri son derece güvenilirdir.

Daha iyi fikir edinmek adına germe tavan modelleri üzerinde göz geçirebilirsiniz. Örnek modeller, germe tavan hakkında sizi daha çok aydınlatacaktır.

germe tavan modelleri

germe tavan modelleri

germe tavanlar

germe tavanlar

germe tavan uygulaması

germe tavan dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Germe Tavan Modelleri