Alternatif Site Adreslerimiz:

Filli Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2013

Sponsorlu Bağlantılar

 

filli-boya-1Çoğu boya firması yaza girmemizle birlikte yeni renklerini gün yüzüne çıkarttı. Bunlardan biri, kaliteli boyaları ve her çeşit rengi ile beğeni odağı olan Filli Boya’dır. Filli Boya iç cephe renk kataloğu, 2013 yılına ait renk skalası içerisinde onlarca renk var. Diğer boya firmalarına nazaran Filli Boya iç cephe renk kataloğu ile aradığınız renge karar vermek daha kolay. Şıklığı bir bütün olarak görenler, duvar rengine önem verenler için bol seçenek tadından yenmez bir durumdur. Bol renk seçeneği sadece renk seçiminde kararsız kalmanıza, yeni rengi bulmanızda zorlamanıza sebebiyet verecek. Önceden evinizin rengi ile ilgili hayaller kurduysanız ise işiniz daha kolay olacaktır.

Filli Boya iç cephe renk kataloğu içinde açık tonlu renklerin hakimiyeti olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Yalnız sadece açık tonlar tabii ki yok. Koyu renkleri kullanmaktan korkmayanlar, evi büyük olanlarda düşünülmüş. Onlar için de çok hoş tonlar Filli Boya renk kataloğunda bulunmaktadır.

Filli Boya renk kataloğuna göz attığımızda birçok başlık altında, farklı tonlara yer verildiğini görüyoruz. AlpinaSilan, Alpina Tek, Alpina Max, Alpina Aramatt, Alpina Plus, Alpina Mat, Indeko-W, Indeko-Home vb… Bu ana başlıklar altında sizi sayısız renk bekliyor. Mesela en çok tercih edilen renklerden olan şampanya, kese kağıdı, krem, kumtaşı, fildişi gibi tonlar bulmak mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Filli Boya iç cephe renk kataloğu

filli boya iç cephe renk kataloğu

filli boya iç cephe renk kataloğu

filli boya renk kataloğu

filli boya renk kartelası

Filli Boya iç cephe renk kataloğu arasında daha bir araya getirmediğiniz renk var. En yakın Filli Boya mağazasına giderek ya fa Filli Boya'nın resmi web adresine girerek diğer renklere de göz atabilirsiniz. Şunu da unutmadan belirtelim: şuan yukarıda gördüğünüz renkler ekrana göre değişkenlik gösterebilir. En iyi sonuç için duvarınızda deneme yapmalısınız.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Filli Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2013