Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvarlarda Gül kurusu Rengi

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kısa süredir renklere bir yakınlık hissetmekteyim. Renkleri ele almaya başladım. Duvar boyasında yenilenmeye gidecekler için de yardımcı olduğumu düşünüyorum. Bugün yine bir rengi ele alacağım. Bu renk gül kurusu rengidir. Hafif mora ve kırmızıya olan yakınlığı ile dikkat çeken gül kurusu rengi, pastel tonlarında diyebileceğimiz bir renk. Ne çok canlı ne de çok soluk, gül kurusu rengi. Huzurlu ve sakin bir ortam oluşturmak için gül kurusu rengi, duvar boyalarında hoş bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

gül kurusu rengi

Gül kurusu rengi bana sorarsanız en çok yatak odalarına yakışmaktadır. Yatak odası mobilyaları ile de hoş bir uyum sağlayabilecek olan gül kurusu rengi, yorgunluğu ve stresi attığımız, dinlendiğimiz yatak odalarında aktif bir rol oynayacaktır. Hem gül kurusu renginin açık ve koyu tonları da var. Bir tık diye tabir edebileceğimiz bu tonlardaki oynama, farklı zevklere hitap etmektedir. Yine yatak odanızın aldığı ışık seviyesine göre gül kurusu renginin tonuna karar verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gül kurusu rengi günlük hayatta da sıkça rastladığımız bir renktir. Özellikle kadınların tercihidir, gül kurusu rengi. Ruj rengi, elbise rengi, aksesuar, ayakkabı rengi olarak kadınlar tarafından beğenilen bir renktir. Günlük hayatta karşılaştığımız gül kurusu rengine evin duvarlarında da yer verebiliriz.

gül kurusu rengi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Duvarlarda Gül kurusu Rengi