Alternatif Site Adreslerimiz:

Somon Rengi Duvarlarda

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvarlarınızın yenilenmeye ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde hazırlıklara başlamanın zamanı gelmiş demektir. Öncelikle yapmanız gereken ne istediğinize karar vermek. Kararınızı verdikten sonra bakalım bu kararınız evinize uyum sağlayacak mı? Seçeceğiniz duvar rengi evinizi büyük gösterebilir ya da tam tersi, yanlış bir seçim evinizi olduğundan daha ufak gösterebilir. Evinizin kuzey veya güney cepheye bakıyor olması, mobilya yoğunluğu, büyüklüğü, aldığı güneş ışığı renk seçiminde size yol göstermelidir. Kuzey cephede yer alıyorsa sıcak renklere yönelmekte fayda var. Eviniz küçük ise eğer açık tonlar ideal olacaktır. Aynı şekilde aldığı güneş ışığının seviyesine göre açık ya da koyu renklerden yana karar verebilirsiniz.

Ne istediğinize karar verdiğinizi varsayalım. Bu istediğiniz evinizin konumu, dekoru ile de uyumlu olsun. Sıra geldi o meşhur boya markalarının kataloglarını incelemeye. Sadece bir markanın kataloğunda sınırlı kalmayın. Önünüze alabileceğiniz kadar katalog yığın. Yeni sezon renkler üzerinde inceleme yapın. Doğru renge bu şekilde daha kolay karar vereceksiniz. Bol seçenek sizi zorlayacak ama emin olun pişman olmayacaksınız.

Ben bugün sizlere somon rengi ile ilgili bir takım bilgiler aktarmak istiyorum. Somon rengi uzun süredir hayatımızda olan bir renktir. Ev dekorasyonunda çoğu sıra kullanılmıştır. Halen kullanmakta olanlarda vardır, somon rengini. Sevimli ifadesi, rahatlatıcı özelliği ile somon rengi duvarlarda boy gösterebilir. Salon, yatak odası, çocuk odası, koridor duvarları için somon rengini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

somon rengi

Somon rengi diğer renklerle kolay uyum sağlayacaktır. Mavi ve yeşilin pastel tonları ile doğal ve huzurlu sunumlar hazırlanabilir. 

Ev dekorasyonunda ne kadar etkin bir renk olsa da somon rengi, günlük hayatta da kolaylıkla karşılaşabileceğimiz bir renk. Nitekim bayanlar tarafından aksesuarlarda, giyimde bolca tercih edilmektedir.

somon rengi duvar boyası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Somon Rengi Duvarlarda