Alternatif Site Adreslerimiz:

Kese Kağıdı Rengi Duvarlarda

Sponsorlu Bağlantılar

 

Boya, badana zamanına girmiş bulunuyorken renkleri ele almamak olmaz. Duvar boyalarını değiştirmek isteyenler, biraz yenilik yapmak isteyenlere bir renk önerim olacak. Yine uzun süredir hayatımızda olan ve risksiz bir renk bu. Kahve tonuna yakınlığı ile beğeni kazanan kese kağıdı rengi, bu bahsettiğimiz renk. Kese kağıdı rengi, sade formu ile kolay ayak uydurabilen bir renktir. Uzun süredir hayatımızda olan kese kağıdı rengi, hala kullanıma uygun bir renk. Bahardan, yazdan, doğadan izleri evine taşımak isteyenler toprak tonuna yakın olan kese kağıdı rengi ile duvarlarını yenilebilir.

kese kağıdı rengi

Daha önce ele aldığımız kum beji, şampanya, çakıl taşı rengi gibi kese kağıdı rengi de diğer renkler ile kolay bir birliktelik yakalamaktadır. Uyum sorunu olanlar ve renkler yüzünden korkuları olanlar kese kağıdı rengi ile evin duvarlarını boyayabilir. Salon, oturma odası ve koridora çok yakışan bir renktir, kese kağıdı rengi.

Sponsorlu Bağlantılar

Renkler insan üzerinde bir etkiye sahiptir. Tüm renklerin insanlar üzerinde farklı farklı etkileri olduğu, bilinen bir gerçektir. Kese kağıdı rengi de insanlar üzerinde bir etkiye sahip. Sakinleştirici ve dinlendirici bir etkisi olduğu düşünülmektedir. Stres altında olanlar, çok yorulanlar kese kağıdı rengini kullanabilir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Kese Kağıdı Rengi Duvarlarda