Alternatif Site Adreslerimiz:

Şampanya Rengi ile Duvarlar Daha Şık

Sponsorlu Bağlantılar

 

Renkler ile başlamışken, yine bir duvar rengini ele alalım. Bir klasik haline dönüşen ve her evin bir kere tadına baktığı renk bu, ele alacağımız. Hemen aklınızda birkaç renk skalası canlanmış olmalı. Şampanya renginden bahsediyorum. Adeta bir klasik haline gelen şampanya rengi, duvar boyaları arasında en çok bilinen renklerden biridir. Ev sahipleri tarafından en az bir kere tercih edilmiştir, şampanya rengi.

Şampanya rengi sarıyı çalan yapısı ile açık bir tona sahiptir. Açık tonların kullanımı, koyu tonlara göre çok daha kolay. Koyu tonlar her eve gitmezken, şampanya rengi gibi tonlar her evin duvarına ve dekoruna kolayca kombine olur. Ev içinde kullanılan renklerle de yine kolay bir uyum sağlar bu tarz, şampanya rengi gibi renkler.

şampanya rengi

Sponsorlu Bağlantılar

Şampanya rengini genellikle risk almaktan korkan ve sıradanlığın dışına çıkmak istemeyenler duvarları için tercih etmekte. Salon dekorasyonu için şampanya rengi, beğeniler arasında bulunmakta.

Bildiğiniz gibi birçok duvar boyası rengi üreten ve kullanıcıya sunan firma var. Şampanya rengi, neredeyse tüm firmaların renk kataloglarında yer almış bir renktir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Şampanya Rengi ile Duvarlar Daha Şık