Alternatif Site Adreslerimiz:

Sudan Etkilenmeyen Parke ile Kullanışlı Zeminler

Sponsorlu Bağlantılar

 

Parke kullanımı tamamen yaygınlaşmıştır. Son dönemlerde laminant parke kullanımı daha fazladır. Kolay kurulumu ve kalitesi ile laminant parkeler rağbet görmektedir. Yine son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz sudan etkilenmeyen parke Aquafloor da zemin dekorasyonunun başında gelen öğeleri arasındadır. Evim Şahane isimli dekorayon programı ile sudan etkilenmeyen parke modelleri çok daha bilinir hale geldi. Diğer parkeler bilindiği gibi sudan ve nemden etkilenmektedir. Uzun süre suya ve neme maruz kalan parkeler bir süre sonra kabarmaya, şişmeye başlar. Halbuki bu durum sudan etkilenmeyen parke modelleri ile aşılabilir.

sudan etkilenmeyen parke aquafloor

Aquafloor olarak isimlendirilen sudan etkilenmeyen parke modelleri ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu için gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir ürün. Ev dekorasyonunda parkenin yerine baktığımız zaman, parke kullanımı hemen hemen tüm odalarda görülmekte. Sadece banyo, mutfak için seramiğe, fayansa yer verilmekte. Bunun sebebi, mutfak ve banyonun su ile çok daha haşır neşir olması ile açıklanabilir. Seramik, fayans suyu geçirmez. Diğer parkeler de sudan kolayca etkilenir. Son dönemde aşırı şekilde tercih edilen, sudan etkilenmeyen parke modelleri ile banyo ve mutfak zeminini kaplatabilirsiniz. Dekorasyon açısından daha sıcak bir görüntü elde etmek için iyi bir seçenek olacak bu. Hem fayans, seramik gibi kullanılan öğeler soğuğu kolayca çekmektedir. Bu da tabii ki bir dezavantajdır. Sudan etkilenmeyen parke modelleri ile hem görünüm, hem de etki bakımından daha sıcak bir banyo ve mutfak elde edilmiş olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

sudan etkilenmeyen parke

Çocuk odaları, genellikle en hasarlı odalar başında gelir. Hiperaktif çocuklar yerinde duramayacağından dolayı odaya fiziksel zarar verebilir. Mesala yerlere su dökebilirler. Sudan etkilenmeyen parke modelleri ile bu tarz korkularınız ve endişeleriniz de yok olacak.

Su basma tehlikelerine karşı da sudan etkilenmeyen parkeler çok işe yarayacaktır. Ofis dekorasyonu, ev dekorasyonu için böyle bir önlem almak varken tehlikenin kapınızı çalmasını beklemek hoş değil.

sudan etkilenmeyen parke

Aquafloor, sudan etkilenmeyen parke modellerinin genel özelliklerini ele alalım:

  • Defalarca söylediğimiz gibi sudan etkilenmez.
  • Neme karşı dayanıklıdır.
  • Kolay bir şekilde toz ve leke barındırmaz.
  • Sesi engelleyen yapısı vardır. Ayakkabı, terlik sesini emer.
  • Kolay uygulanmaktadır.
  • Kabarmaz ve şişmez.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Sudan Etkilenmeyen Parke ile Kullanışlı Zeminler