Alternatif Site Adreslerimiz:

Desenli Boya Ruloları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kimisi için sade bir görüntü iç acıcı değildir. O büyük mobilyaların, gösterişli tasarımları da değil. Biraz ilginç ve düşündürücü... Ona bakıldığı zaman kendine hayran bırakan ve kimsede olmayan bir uygulama ya da ürün. Desenli boya ruloları tam da bu bahsettiklerimize hitaben tasarlanmış bir üründür. Sıradan duvarlardan sıkılanlara, özellikle duvar kağıdına bir alternatif arayanlara idealdir.

Bildiğimiz boya rulolarına göre ne farkı var diye düşünmüş olmalısınız. Desenli boya ruloları, silindir üzerindeki çeşitli figürleri duvara yansıtmak için kullanılmaktadır. İlginç bir uygulama için desenli boya ruloları yardımıyla, duvarlara aradığımız zenginliği katabiliriz. İster ev içerisinde istersek daha farklı bir alanda desenli boya rulosu ile farklı bir görünüm elde edebiliriz.

Sıradan duvarlarınıza çok kolay bir şekilde uygulama yapmanıza olanak veren desenli rulolar, duvarın yanı sıra kumaş üzerinde de kullanılabilir. 9 farklı tasarımın bulunduğu bu ilginç desenli boya ruloları, yaratıcılığınız ile birleşirse çok hoş bir hal alacak.

Sponsorlu Bağlantılar

desenli boya ruloları

desenli boya rulo

desenli boya ruloları

desenli boya

desenli boya rulosu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Desenli Boya Ruloları