Alternatif Site Adreslerimiz:

Ofis Tasarım Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tasarım olarak bugün bir değişiklik yapalım ve ofis tasarımı ile ilgili örnekler ve detaylar aktaralım. Ofis tasarımı sadece görünüm için yapılan bir uygulama değildir. Kişi merkezli yapılan ofis tasarımı ile görünümün yanı sıra verim de daha fazla elde edilir. Bu verim artışını sağlayan, ofis tasarımının görünümü olduğunu da atlamamak gerek. Yalnız kişi merkezli tasarlanan, çalışan kişinin ihtiyaçlarına göre dizayn edilen bir ofis tasarımı, geri dönüş bakımından daha ön plandadır.

ofis tasarım örnekleri

Ofis tasarımı, ilk etapta rahat çalışılabilecek bir alan ve geçirilen süre zarfında bunaltmayan bir özelliğine sahip olmalı. Bunun için alınan mobilyaların rahatlığından, renk skalasının bulunduğu çizgi önem kazanmaktadır. Kişinin özelliklerine uygun ve o çalışan kişinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir ofis tasarım düzeni yapılmaya çalışılmalı.

Sponsorlu Bağlantılar

Alınacak mobilyaların kalitesi, kullanışlı olması bir ofis tasarımı için dikkat edilmesi gereken detayların başında gelir. Çünkü uzun bir vakit bu mobilyalar ile haşır neşir olarak geçer. Depolama alanları, rahat ulaşılabilecek alanlar modüler olmalıdır. Kişinin gereksinimi gün içerisinde değiştiğinde, bu mobilyalar da rahatlıkla değişime ayak uydurmalıdır.

ofis tasarım

Ofis tasarım örnekleri üzerinde göz attığımız zaman daha sade ve modern çizgilerin hakim kılındığı tasarımlara rastlamak daha kolay. Çünkü hem sade, modern, kullanışlı bir ofis tasarım modeli ofis çalışanlarını motive etmek için mükemmel bir detay. Aşırı, göz yoran bir tasarım çizgisinden çok daha sade bir çalışma düzeni oluşturulmalı. Motive etmek demişken ofis çalışanlarının motive olması, o anki işe adapte olmalarını kolaylaştıracaktır. Bunun için ofisi, bir eğlence merkezi kıvamına sokabilirsiniz. Mesala bir bilardo masası, langırt masası, oyun konsolları, ofisinizin içerisinde bir köşede bulunabilir. Çok yoğun çalışmalar ardından bu eğlenceli vakitler, bir sonraki iş yoğunluğu için kişiyi motive edecektir.

Eğer ofis dekorasyonu üzerinde durmaya karar verdiyseniz, aşağıda yer alan ofis tasarım örnekleri üzerinde inceleme yapmayı unutmayın.

ofis tasarım örnekleri

ofis tasarım

ofis tasarımı

ofis tasarımı örnekleri

ofis dekorasyonu

ofis tasarımları

ofis dekorasyonları

ofis dekorasyon örnekleri

ofis örnekleri

modern sade ofis tasarım örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ofis Tasarım Örnekleri