Alternatif Site Adreslerimiz:

Açılır Kapanır Masa Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İlk yayınladığımız yazılardan şu zamana kadar bir şeyden oldukça fazla bahsettik. Bu bahsettiğimiz şey fonksiyonel mobilyalar ile ilgiliydi. Fonksiyonel, ergonomik mobilyaların ev, iş, büro dekorasyonuna kattığı işlevsellik hep dilimizdeydi. Bugün biraz daha detaya inerek açılır kapanır masa modellerini ele alacağınız. Açılır kapanır masa modelleri, fonksiyonel mobilyalara örnek verilebilecek, ön plana çıkan bir mobilyadır.

Küçük evler, dar alanlar için mükemmel bir seçenek olan açılır kapanır masa modelleri, uygun fiyat ve bol seçeneği ile karşınıza gelmektedir. Mutfak, salon, balkon, teras, bahçe gibi evinizin çeşitli alanlarında bu masa modellerine yer verebilirsiniz. İlla evinizin küçük olması da gerekli değil, büyük eviniz içinde bu masalardan satın alabilirsiniz. Düşünsenize 4 kişilik bir masa, kalabalık misafirlere yetmez. Misafirleriniz geldiğinde ortadan açılan ya da yanına eklenen panel sayesinde 6, 8 kişilik bir masaya dönüşen ergonomik mobilya... Düşüncesi bile keyif veriyor doğrusu.

açılır kapanır masa

Sponsorlu Bağlantılar

Açılır kapanır masa modelleri, tamamen kapanan veya ek parçalar sayesinde genişleyen seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Mutfağınız veya balkonunuz için tamamen kapanabilen seçenekten yana tercihini yapabilirsiniz. Salonunuz veya yemek odanız için ise eklenebilir, açılır panelli bir ürün seçebilirsiniz.

Açılır kapanır masalar arasından ürün seçerken titiz davranmak ve detaycı olmakta fayda var. Kaliteli, dayanaklı, kolaylıkla açılıp kapanan ürün aldığınızdan emin olun. Uzun süre bir kullanım için bu gereklidir. Ayrıca sadece işlevselliğini değil tasarım detayını da göz ardı etmeyin. Şıklığı ile etkileyici, kullanım kolaylığı ile hayatınızı kolaylaştıran bir ürün olmalıdır.

açılır kapanır masa modelleri

Artık açılır kapanır masa modelleri arasında sehpalarda yer bulmakta. Bu bilgiyi vermeden geçmek istemedim. Bir orta sehpa düşünün, büyüklüğü de fazla olmasın. Bu orta sehpa ufak bir kaç hareket ile 4, 6 kişilik bir yemek masasına dönüşebilmekte. Böyle bir modüler, fonksiyonel, ergonomik yapılı ürün de seçebilirsiniz. Evinize yakışacaktır bu mobilya.

açılır masa modelleri

modern açılır kapanır masa modelleri

ahşap açılır kapanır masa

açılır kapanır masalar

açılır kapanır masa modelleri

açılır masa modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Açılır Kapanır Masa Modelleri