Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Kayıt

Sponsorlu Bağlantılar

 

Var olan dekorasyon düzenine şöyle bir baktınız. Sizi rahatsız eden ve size uyum sağlamayan odalarınız var. Bunları yeni baştan dekore etmek isteyebilirsiniz. Yine aradığınız sonuca ulaşamamaktan korkuyor da olabilirsiniz. Çeşitli ev dekorasyon örneklerine göz atabilir, daha iyi sonuçlara ulaşmak için bu örnekleri detaylı inceleyebilirsiniz ya da uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Bu seçenekler size göre değilse, Evim Şahane programına katılmanızı önerebilirim. Çünkü Evim Şahane, beğenmediğiniz bir odayı yeni baştan dekore etmektedir. Hem de uzman kişilerden yardım alarak.

Takip edenler bilir, Kanal D ekranlarında hafta içleri yayınlanan Evim Şahane, saat 14.30'dan itibaren ekranlarda boy göstermektedir. Mimar Selim Yuhay öncülüğünde ve ekip arkadaşlarının yardımıyla, ev sahibinin beğenmediği odası dekore edilmektedir. İyi bir inceleme ile aradığınız sonuca çok daha kolay ulaşılabilmektedir. Evim Şahane de evinizi en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Böylece aradığınız ev dekorasyonu, kavuşulamaz bir hal almaktan çıkacaktır. Eviniz, Evim Şahane ekibi tarafından 3 gün içerisinde tamamlanmakta ve size hediye edilmektedir. Yani tamamen ücretsiz. Evim Şahane kayıt formunu doldurmak da çok kolay. Bilgilerinizi eksiksiz tamamlayın, şanslı aileler arasında yer alın.

evim şahane

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin beğenmediğiniz odası mutfak, banyo, yatak odası, çocuk odası, antre, hol, balkon veya bahçe kısmı olabilir. Siz sadece değişimini izlemek istediğiniz odayı Evim Şahane ekibine iletin. Yenilenmeyi hayranlıkla izleyin. Duvar boyalarından, duvar kağıtlarına; mobilyalardan, aksesuarlara herşey yeni baştan dekore edilmektedir. Bazı istisna durumlar olabilmekte ama. Mobilyalarınız daha yeni ise ya da kullanılacak bir halde ise Evim Şahane atölyesinde bu mobilyalarınız ustalar tarafından yenilebilir, ev dekorasyonuna dahil edilebilir.

evim şahane kayıt

Evim Şahane kayıt formunu şimdi doldurun ve şansınızı denemekten kendinizi alıkoymayın. Başkası adına da başvurabileceğinizi unutmayın. Bu kişi anneniz, akrabanız ya da sevdiğiniz bir dostunuz olabilir. Yalnız Evim Şahane, bu başvurulardan sorumlu değildir. Siz herşeyi göze alarak Evim Şahane kayıt formunu doldurduğunuzu unutmayın.

Evim Şahane ücretsiz mi peki?

Evet, Evim Şahane tamamen ücretsizdir. Hem kayıt olurken herhangi bir ücret alınmamaktadır, hem de yenilenen eviniz için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Yenilenen odanız, size Evim Şahane ve Kanal D tarafından armağan edilmektedir.

Sadece İstanbul başvuruları mı değerlendirilmekte?

Evim Şahane programının takipcisi oldukça fazla. Birçok ilden başvurular yapılmakta. Ama sadece İstanbul başvuruları şuan için değerlendirilmekte. Çünkü altyapı henüz başka bir şehire geçmek için hazır değil. Bu nedenle İstanbul'dan başvurmayı unutmayın.

evim şahane kamera arkası

evim şahane selim yuhay


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Kayıt