Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Başvuru Nasıl Yapılır ve Başvuru Ücretli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Meşakkatli bir iş olan ev dekorasyonu, herkesin harcı değildir. Evini yenilemek, dekore etmek isteyen ev sahipleri zorlanabilir. Bir iç mimardan yardım alabilecekleri gibi çeşitli örnekler yardımıyla da evini dekore edebilirler. "Ben, bunların hiçbiriyle uğraşmak istemiyorum." da diyebilirsiniz. Peki bu durumda ne yapmanız gerekli? Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane isimli programa başvurabilirsiniz. Programının genel konsepti ev dekorasyonu ile ilgilidir. Yani, tam da aradığınız...

evim şahane

Uzun süredir yayınlanan ve her bölümünde muhteşem işlere imza atılan Evim Şahane programı, Kanal D ekranlarında, haftaiçi hergün, saat 14.30'dan itibaren yayınlanmaktadır. Evim Şahane'nin takipçisi iseniz bunu bilmemeniz mümkün değil. Çok fazla takipçisi olan Evim Şahane, birçok ailenin hayalini gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

evim şahane başvuru

Evim Şahane Başvuru Nasıl Yapılır?

Ev sahiplerinin hayalleri arasında, evinin yenilenmesinden çok Evim Şahane programına kabul edilmek vardır. Bunun için öncelikle yukarıdaki Evim Şahane başvuru butonuna tıklayıp, daha ise karşınıza gelen Evim Şahane başvuru formu üzerindeki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir. Eğer ki şartlara uygunsanız, Evim Şahane tarafından kısa süre sonra görüşmeye çağrılabilirsiniz. Yalnız unutmayın ki, Evim Şahane programına günde binlerce başvuru gelmektedir. Kesin bir bekleyiş içerisinde bulunmamalısınız.

Evim Şahane Başvurusu Ücretli mi?

Bununla ilgili çok yazıp çizildi ama bazı web siteleri, yanlış bilgiler ile kullanıcıları yönlendirmekte. Açık bir şekilde söyleyebilirim ki, Evim Şahane başvurusu ücretsiz. Yani kalıtımı ücretsiz olan Evim Şahane, yenilenen odanızın tüm masraflarını karşılamaktadır. Yeni odanız, Kanal D tarafından size hediye edilmektedir.

evim şahane

Evim Şahane Programı

Kısaca Evim Şahane programından da bahsedelim. Evim Şahane ekibi birçok kişiden oluşmakta. Ama Mimar Selim Yuhay ve çalışma arkadaşları ön planda bulunmaktadır. İlk etapta Selim Yuhay, dekore edilecek evi incelemektedir. Daha sonra yapılacaklar ele alınmakta ve geri kalan kısım ustalar tarafından halledilmektedir. Ev sahiplerinin aradığı oda, 3 gün içerisinde kendilerine teslim edilmektedir. Bu süre zarfında çalışmalar ve ev sahibinin seçimleri baştan aşağıya değerlendirilmekte, adeta bir yakın takip yapılmaktadır. Bu programı izleyerek ev dekorasyonu adına birşeyler öğrenmemek mümkün değildir.

İyi şanslar...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Başvuru Nasıl Yapılır ve Başvuru Ücretli mi?