Alternatif Site Adreslerimiz:

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu - 2013 Renk Kartelası

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her nokta birbirini tamamlayıcı bir görev üstlenir. Evin mutfağından tutun da, evin dış cephesine kadar her yer birbirini tamamlamaktadır. Dekorasyonun en can alıcı noktası da işte budur. Önemli olan aynı çizgiler yerine farklı çizgiler ile bir uyum ve bütünlülük sağlamaktır. Zaten  benzer çizgilerin birbirini tamamlayıcı olması daha kolay. Uyum demişken, uyumun en temel noktası olan renkler ile devam edeceğiz. Çünkü renkler, ilk sırada bulunur. Renkler arasında geçişler sağlanırsa, zaten bir adım daha bu uyuma yaklaşmış olursunuz.

İç dekorasyonda duvar renkleri ne kadar önemliyse, dış cephenin de duvar renkleri aynı derecede önemlidir. Zaten her alanda olduğu gibi karşılacağımız ilk görüntü, albeni değerini daha da üst seviyelere taşımaktadır. Bir benzetme yapalım isterseniz. Örneğin: meyve veya sebze seçerken, sunum ve ilk görüntü hepimizi etkiler. Daha sonra ürünün içi ve tadı bizi mest eder. Aynı şekilde bu, ev dekorasyonu içinde geçerli. Görsel güzelliği ile bizi daha dışarıdan karşılayan bir ev, içeriye girmeden ilk izlenimini aşılayacaktır. Huzur ve ferah bir ev için, dış cephe rengi ve tasarımı bu neticede önemlidir.

Dış cephe rengine karar vermeden önce birçok renk kataloğunu değerlendiririz. Farklı firmaların renk kataloğu önümüzde bulunur çoğunlukla. Marshall dış cephe renk kataloğu, önümüzde bulunması gereken alternatifler arasında olmalı. Çünkü Marshall dış cephe renk kataloğu hem yılların verdiği kalite hem de kullanıcı odaklı çözümü ile her zevke hitap etmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

marshall dış cephe renk kataloğu

Marshall dış cephe renk kataloğu içinde yer alan renklerden söz edelim, isterseniz. Marshall dış cephe kartelası içinde mavi tonları, yeşil tonları, toprak tonları, kremit tonları, sarı tonları, gri tonları yer almakta. Yani ihtiyacınız olabilecek, doğadan izler taşıyan tüm renkler bu katalog içerisinde içerisinde bulunmakta.

Marshall dış cephe renk kataloğu (2013 dış cephe renk kartelası):

marshall dış cephe renk kartelası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu - 2013 Renk Kartelası