Alternatif Site Adreslerimiz:

Ranzaya Dönüşen Fonksiyonel Kanepe

Sponsorlu Bağlantılar

 

Öyle bir zaman gelir ki, evin küçük olduğunu düşünürüz. Böyle düşünmemize neden olan, evimiz ile yüzleşmemizdir. Kalabalık misafir grubu, o gün evde kalacak misafirler evimizle yüzleşmemizde ana role sahip olanlar... Doğru seçimler ile bir nebze de olsa, bu durum ile yüzleşmekten kaçabilirsiniz. Örneğin: kullanışlı ve fonksiyonel mobilyalar, bu tür durumlarda çok işe yarayacaktır. Hem kanepe hem de gerektiği anda bir ranzaya dönüşen bir mobilya düşünsenize, ne kadar işe yarar öyle değil mi?

Bugün yine sizi fonksiyonel ve yaratıcı bir mobilya ile tanıştıracağım. Aşağıda gördüğünüz kanepe, çok kısa bir süre içerisinde bir ranza modeline dönüşmekte. Ranzadan beklentilerinizi, tamamen bu fonksiyonlu kanepe ile karşılayabilirsiniz.

ranzaya dönüşen kanepe

Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk odaları için biçilmiş kaftan, bu kanepeden ranzaya dönüşen mobilya. Büyük bir alanı odaya kazandıracak bu ürün, ihtiyaç doğrultusunda hemen bir ranzaya dönüşebilir. Rengi ile canlılık kazandıracağından, çocuk odaları için daha uygun. Ama salon ve oturma odalarında kullanımına hiçbir engel yok. Habersiz misafirler için fazladan bir yer...

fonksiyonel kanepe

fonksiyonel ranza modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ranzaya Dönüşen Fonksiyonel Kanepe