Alternatif Site Adreslerimiz:

Kitap Severlere Özel Kitaplık Modeli

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaratıcı bir tasarım ile karşı karşıyasınız. Bu yaratıcı ve modern kitaplık modeli, kitap severlere özel adeta. Hollanda stüdyolarında tasarlanan bu yaratıcı kitaplık modeli, biraz olsun farklılık arayanlar için çok ideal diyebiliriz. Eğlenceli ve renkli tasarımı ile beğeninizi kazanacak bir kitaplık modeli... Turuncu ve yeşil renk detayları ile zenginleştirilmiş. Hem ferah bir alan yaratmak hem de okuma deneyimini geliştirmek, ayrıca okuma deneyimine süreklilik kazandırmak için ideal tonlar.

kitaplık modeli

Klasik modellerden sıkıldınız mı? Yaratıcı, canlı ve modern bir hakimiyet mi arıyorsunuz? O halde bu kitaplık tam size göre. Kıvrımlı, modern tasarımı ve kullanışlı yapısı ile albenisi yüksek dozajlı bir ürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinize bir kütüphane havası kazandırmak istiyorsanız, bu tasarımın çok uygun olacağını dile getirebilirim. Geniş saklama kapasitesi ile birçok kitap ve derginize yer verebilirsiniz, bu modern kitaplık modeli ile. 

modern kitaplık modeli

yaratıcı kitaplık

Gece kitap okumayı seviyorsanız eğer bu modelin tam da aradığınız bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Özel aydınlatmalı ve rahat oturma alanı ile size konforu sunacak bir tasarım.

Evinizin bir köşesine yerleştirdiğinizde, herhangi bir tutacağa da gerek yok. Köşesinde bulunan destekleyicisi sayesinde, tek başına ayakta...

ilginç kitaplık modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Kitap Severlere Özel Kitaplık Modeli