Alternatif Site Adreslerimiz:

Marshall Osmanlı Renkleri Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yıllardır süregelen şu zamanda, benliğini koruyan ve zamana meydan okuyup günümüze gelen lokum, akide, şerbet ve kahve, adeta  yılların izlerini taşımakta. Birçok sanatçıya yön veren Türk damak tadının vazgeçilmez öğeleri, Marshall Osmanlı renkleri kataloğuna da yön vermiş. Bu tadları evinizin duvarlarında da görmeye ne dersiniz?

Her zaman söylüyoruz renkler hayatımızın bir parçasıdır. Bize yön verir belki de. Hatta düşünçelerimizden, kişiliğimizden izler taşır renk seçimlerimiz. Doğru bir tercihde karar kılmak, renk konusunda bu sebeple önemlidir. Evimizin dekorasyon çizgisine yön veren renkler, uygun seçimler ile aradığımız eve kavuşmamıza olanak kılar, adeta.

Bugün, sizlere kendini kanıtlamış ve lider markalar arasında bulunan Marshall'ın, Osmanlı renklerini tanıtacağız. İç cephe renkleri arayanlar için takdire şayan bir alternatif olacaktır Marshall Osmanlı renkleri.

Sponsorlu Bağlantılar

marshall osmanlı renkleri kataloğu

Marshall Osmanlı renkleri, Osmanlı Dönemi sanat uzmanı olan Serdar Gülgün ile birlikte tasarlanmış. Böylece dönemin renklerinde hata payı en aza indirgenmiş. Marshall Osmanlı renklerinin genel özelliklerine bakarsak renklerin silinebilir, kokusuz ve su bazlı olduklarını görebiliriz. Gönül rahatlığı ile, evinizin özel duvarlarına yakışan Marshall Osmanlı renklerini iç cehpe için tercih edebilirsiniz.

marshall osmanlı renkleri

Marshall Osmanli renkleri kataloğuna göz attığımız zaman Türk damak tadının değişmeyen öğeleri olan lokum, akide, şerbet ve kahvenin renk skalasına yön verdiğini görebiliriz. Marshall Osmanlı renkleri kataloğunda yer alan renkler:

  • Lokum: kaymaklı lokum, limonlu lokum, fıstıklı lokum, güllü lokum.
  • Akide: susamlı akide, naneli akide, portakallı akide, tarçınlı akide.
  • Şerbet: badem şerbeti, menekşe şerbeti, mürdüm şerbeti, kızılcık şerbeti.
  • Kahve: damla sakızlı kahve, miskli kahve, amberli kahve, kakuleli kahve.

Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Marshall Osmanlı Renkleri Kataloğu