Alternatif Site Adreslerimiz:

Bebek Emzirme Koltuğu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bebek odası olarak düşündüğünüz odayı dekore ettiniz. Bebek beşiği, dolabı gibi gerekli olan elamanları da aldınız. Peki bebek emzirme koltuğu satın almayı düşündüz mü? Bebek emzirme koltuğu, annelerin büyük yardımcısıdır. Çünkü hem bebeğinizi daha rahat emzirmenize yardımcı olmaktadır, hem de bebek odası ile salon veya yatak odası arasında bebeğiniz acıktığı her vakit mekik dokumanıza gerek kalmaz. Yani bebek odasında da bebek emzirme koltuğu ile rahatlıkla bebeğinizi emzirebilirsiniz. Bu gibi baskın nedenlerden dolayı bebek emzirme koltukları aileler tarafından düşünülmektedir. Bebek odasında yeterli yeriniz varsa siz de satın almayı düşünebilirsiniz.

Bebek emzirme koltuğu modelleri arasında sallanan ve sallamayan koltuklara rastlayabilirsiniz. Bebeğinizi ve sizi konforu ile rahatlatacak bir emzirme koltuğunda karar kılabilirsiniz. Sallanan ve sallamayan koltuklar arasında birazcık fiyat farkı olabilir ama rahatınıza bu dönemde daha önem vermeyi unutmayın.

bebek emzirme koltuğu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bebeğinizi bir süre sonra emzirmeyi bırakacaksınız. Peki bu bebek emzirme koltuğu o zaman ne işe yarayacak? Açıkcası bu emzirme koltuğu diğer odalarda kullanıma uygun değil. Şıklık ve görünüm itibarıyla bu uygunluğunu kaybediyor. Bebek odasında kalmasını düşünebilirsiniz ama bebeğinizin öğrenmeye ve incelemeye başladığı zamanlarda onun zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle bebek emzirme koltuğu artık işinize yaramıyorsa, yeni anne olan bir anneye hediye edebilirsiniz. Belki daha sonra tekrar lazım olabilir, saklamanızda uygun olabilir. Kendi ihtiyaçlarınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz.

emzirme koltuğu

Bebek emzirme koltuğu modellerinin konforundan birazcık size bahsettik. Şunu söylemeyi unutmuşuz, bazı emzirme koltukları ile birlikte gelen puflar da, ayak uzatmanız ya da daha rahat bir pozisyonda bebeğinizi emzirmek için ideal. Bu da, ürünün albenisi daha da arttırmakta.

Bebek emzirme koltuğunu sonradan işinize yaramayacak diye almayı düşünmüyorsanız size ufak bir tavsiyede bulunabilirim. Neden bir berjer ile bu ihtiyacınızı gidermeyi düşümüyorsunuz? Hem bakteri önleyici ve sağlıklı bir kumaş ile üzerini kaplatabilirsiniz. Böylece güvenli olması açısından da bebeğinize uygun hale gelecek. Daha sonra belki bu berjeri salonda, oturma odasında ya da yine bebek odasında kullanabilirsiniz. Keyfinize ve yine ihtiyaçlarınıza göre şekillendirme yapabilirsiniz. Bizden söylemesi...

emzirme koltuğu modelleri

bebek emzirme koltuğu

bebek emzirme koltukları

emzirme koltukları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Bebek Emzirme Koltuğu Modelleri