Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Evleri ve Dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ufak değişiklikler, ev dekorasyonunda yenilikler yapmayı sevenler ve dekorasyona bir tutku gözüyle bakanlar Evim Şahane adlı programı kesinlikle biliyordur. Bilmeyenlerimiz de olabilir. Evim Şahane programı, Kanal D ekranlarında yayın hayatını sürdüren ve hafta içleri saat 14.15'ten itibaren yayınlanan, ev dekorasyonunu format edinen bir programdır. Kanal D'nin bu sevilen programının amacı, hergün bir başka ailenin sahip olduğu evin odalarından birinin dekorunu baştan aşağıya değiştirmektedir. Yani hayalinizde tasarladığınız odaya ve eve Evim Şahane ile ulaşmak çok kolay.

Eğer siz de Evim Şahane adlı bu programı izliyorsanız, kesinlikle katılmak ve evinizin değişimini gözlemlemek istiyorsunuzdur. Aklınıza birçok soru takılabilir. Şimdi, bize ulaşan sorulardan, bu aklınıza takılanların birçoğunu bu yazımızda cevaplayağımızdan eminim.

evim şahane dekorasyonları

Sponsorlu Bağlantılar
  • Evim Şahane, bu kısa sürede değişimi yapılan odayı nasıl yeniliyor?  Mimar Selim Yuhay ve ekip arkadaşları değiştirmek istediğiniz odayı en ince ayrıntısına kadar analiz ediyor. Gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra ustalar tarafından en kısa sürede tamamlanıp teslim ediliyor. Kusursuz bir güzelliğe odalarınız bu şekilde bürünüyor.
  • Evim Şahane hangi odaların dekorasyonunu değiştiriyor? Dekorasyonunu beğenmediğiniz bir odanın dekorunu yeniliyor. Bu mutfak, banyo, yatak odası, salon, çocuk odası, misafir odası, balkon veya bahçe olabilir. Bu konuda sınır tanınmamakta. Yalnız iki oda değil de tek bir odanın değişimi yapılmakta.
  • Evim Şahane adlı programa katılmak ücretli mi? Hayır, ücretsiz olarak Evim Şahane başvuru formunu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz.
  • Peki Evim Şahane yenilenen oda için çıkan masrafları karşılıyor mu? Yani, tamamen ücretsiz olarak mı odamız teslim edilmekte? Evet, yenilenen odanın tüm masraflarını Kanal D ve Evim Şahane karşılıyor. Odanız size ve ailenize bir hediye olarak veriliyor.
  • Evim Şahane hangi şehirlerden gelen başvuruları değerlendiriyor? Bu konuda tam anlamıyla bilgimiz yok ama alt yapının şuan hazır olmadığını belirtebilirim. Bu nedenle İstanbul başvuruları öncelik alınmakta. Umarız kısa süre sonra, Türkiye'nin her şehrine gidebilecek seviyeye gelirler ve sizin de hayallerinizi gerçekleştirirler.

Şunu çok duyuyoruz, belirtmeden geçmek istemiyorum. Evim Şahane adlı programın sadece durumu iyi olanların evlerini yenilediklerine dair bir kanı oluşmuş. Programı izlediğiniz zaman size de böyle bir izlenim oluşturabilir. Ama kesinlike böyle birşey söz konusu değil. Her kesimden ailenin evlerinin yenilendiğine şahit olabilirsiniz. Siz sadece doğru bir şekilde başvuru formunu doldurduğunuza emin olun.

Genel olarak Evim Şahane programı hakkında bilgi edindiğinizi varsayarak, asıl konumuz olan Evim Şahane evleri ve Evim Şahane dekorasyonları üzerinde incelemenizi yapın isterseniz. Belki programa kabul edilmenize hiç gerek kalmayacak. Yeni fikirler edinerek kendi evinizde yenilikler yapacaksınız.

İşte bahsi geçen Evim Şahane evleri ve dekorasyonları:

evim şahane mutfak

evim şahane banyo dekorasyonu

evim şahane evleri

evim şahane

evim şahane salon

evim şahane evleri

evim şahane oturma odası

evim şahane evleri

evim şahane dekorasyonları

evim şahane mutfak dekorasyonu

Bu örnekler size yetersiz geldiyse eğer, özel hazırladığımız Evim Şahane evleri ile ilgili aşağıda yer alan videomuzu izleyebilirsiniz. Evlerin önceki ve sonraki halleri baz alınarak hazırlanmıştır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Evleri ve Dekorasyonları